Cilt Bakımı

 
Yorumlar
Gözlerinizi kapayın ve Provansı hayal edin. Ne görüyorsunuz? Badem çiçekleri ile dolu tarlalar mı? Mavi lavantanın kokusunu mu? Güneşin ışığını mı? Veya yürüdüğünüz yol boyunca size eşlik eden turunçsu mine çiçeği mi? Doğa bizim için çok önemli. Bu yüzden cilt bakım ürünlerimiz doğal ve sürdürülebilir içeriklere sahip. Tüm cilt tiplerinde ödül kazanmış cilt bakım ürünlerimiz var. Nemlendiricilerimiz, toniklerimiz ve temizleyicilerimiz doğal içerikler ve esansiyel yağların birleşiminden oluşur. Ölmezotunun yaşlanma karşıtı içeriklerine sahip Divine Krem veya Shea Yüz toniği, herkesin endişesine cevap veren bir ürün grubumuz var.  Doğadan gelen uzmanlığımız ile cildinize bakım yapıyoruz!

MÜŞTERİ YORUMLARI

Güzellik ipuçları

İDİL TATARİ İLE L'OCCITANE'DA GÜNLÜK CİLT BAKIMI

İDİL TATARİ İLE L'OCCITANE'DA GÜNLÜK CİLT BAKIMI

İstinye Park mağazamızı ziyaret eden İdil Tatari ile L'Occitane'ın günlük cilt bakımının olmazsa olmazları üzerine konuştuk. İdil'in cilt bakımındaki endişelerine yönelik tavsiyelerimizi ve önerilerimizi videomuzdan izleyebilir, ürünlerimizi keşfedebilirsiniz.
EVDE DUYULARA HİTAP EDEN BİR SPA GÜNÜ İÇİN ÖNERİLER

EVDE DUYULARA HİTAP EDEN BİR SPA GÜNÜ İÇİN ÖNERİLER

Nerede yaşarsak yaşayalım, günlük programın yoğunluğu ve telaşı içinde koşturup dururuz. Hafta sonları ise, sanki iş haftamızın devamı gibidir. Ancak bazen gerçekten de dinlenmeye ihtiyacımız vardır. Bunun içinde kendi evimizden daha iyi bir yer yoktur! Bu durumda neden evinizde kendinize keyifli bir spa deneyimi yaratmıyorsunuz? Kendinizi tazelenmiş ve güçlenmiş hissedeceksiniz. Burada,evde dinlendirici ve duyulara hitap eden bir spa günü geçirmek için bazı öneriler bulacaksınız.