Cilt Bakımı

 
Yorumlar
L'OCCITANE'da herbir yüz bakım grubu bitkilerin ve faydalarının araştırılmasıyla başlar. Ürünlerimizin tabi tutulduğu yeterlilik testlerinin sonuçları ve formüllerimizin patent başvuruları özleri kullanılan çiçekler, bitkiler ve ağaçların olağanüstü özelliklerine şahitlik etmektedir. Genellikle organik olan, bitkisel kökenli doğal içerik seçeneklerimiz yüksek kaliteyi ve örnek izi sürülebilirlik garantisi oluşturmaktadır

Cilt bakım koleksiyonlarımız her ihtiyacı karşılayacak şekilde üretilir: Yaşlılık belirtileriyle savaşmak için Ölmez Otu (Immortelle),hidrasyon için Melek otu ( Angelica) ve korumaya ve beslemeye yardımcı olmak için Shea yağı. Duyumsal dokuları ve aromatik kokularıyla , L'OCCITANE cilt bakımı aynı zamanda Provencal bilgi ve becerileri de ebedileştirmeye yardımcı olmaktadır. Güzellik sırlarımız doğrudan topraktan yetiştiğinden her ürün, her yenilik Gerçek bir Hikayeye sahiptir.

YENİ Cilt Bakımı ÜRÜNLERİ

MÜŞTERİ YORUMLARI

Güzellik ipuçları

İDİL TATARİ İLE L'OCCITANE'DA GÜNLÜK CİLT BAKIMI

İDİL TATARİ İLE L'OCCITANE'DA GÜNLÜK CİLT BAKIMI

İstinye Park mağazamızı ziyaret eden İdil Tatari ile L'Occitane'ın günlük cilt bakımının olmazsa olmazları üzerine konuştuk. İdil'in cilt bakımındaki endişelerine yönelik tavsiyelerimizi ve önerilerimizi videomuzdan izleyebilir, ürünlerimizi keşfedebilirsiniz.
EVDE DUYULARA HİTAP EDEN BİR SPA GÜNÜ İÇİN ÖNERİLER

EVDE DUYULARA HİTAP EDEN BİR SPA GÜNÜ İÇİN ÖNERİLER

Nerede yaşarsak yaşayalım, günlük programın yoğunluğu ve telaşı içinde koşturup dururuz. Hafta sonları ise, sanki iş haftamızın devamı gibidir. Ancak bazen gerçekten de dinlenmeye ihtiyacımız vardır. Bunun içinde kendi evimizden daha iyi bir yer yoktur! Bu durumda neden evinizde kendinize keyifli bir spa deneyimi yaratmıyorsunuz? Kendinizi tazelenmiş ve güçlenmiş hissedeceksiniz. Burada,evde dinlendirici ve duyulara hitap eden bir spa günü geçirmek için bazı öneriler bulacaksınız.