Cilt Nemlendirici Kremler

Nemlendiriciler cildin yağ-nem dengesini koruyan, su kaybına bağlı ince kırışıklıkların oluşumunu engelleyen cilt bakım ürünleridir. Çevre koşulları, rüzgar, güneş, soğuk-sıcak, stres, beslenme ve hormon sorunları cildin nem ve yağ dengesini etkiler. Bu etkilerle yüz ve cilt kurumaya başlar. Kuru cilt elastikiyetini kaybederek kırışmaya daha müsait bir hale gelir. Nemlendirici özelliğe sahip yüz kremleri ve bakım ürünleri cildin ihtiyacı olan yağ ve nemi sağlayarak cildin esnek ve yumuşak kalmasını sağlar. Bu ürünler, cildin su tutma kapasitesini arttırırarak cildi içten dışa canlandırır.
 (18 değerlendirme)
152,00 ₺ 106,40 ₺
%30 İNDİRİM

Güzellik ipuçları

İDİL TATARİ İLE L'OCCITANE'DA GÜNLÜK CİLT BAKIMI

İDİL TATARİ İLE L'OCCITANE'DA GÜNLÜK CİLT BAKIMI

İstinye Park mağazamızı ziyaret eden İdil Tatari ile L'Occitane'ın günlük cilt bakımının olmazsa olmazları üzerine konuştuk. İdil'in cilt bakımındaki endişelerine yönelik tavsiyelerimizi ve önerilerimizi videomuzdan izleyebilir, ürünlerimizi keşfedebilirsiniz.
Hangi yaşlanma karşıtı bakım sizin için ideal?

Hangi yaşlanma karşıtı bakım sizin için ideal?

Yıllar içinde cilt enerjisini kaybeder ve yenilenmesinin yavaşlamasıyla birlikte yaşlanmanın işaretleri görülmeye başlar. Birkaç basit ipucu ile cildinizin güzelliğini geri kazanabilir ve yaşlanmanın işaretleriyle savaşabilirsiniz. Cildinizi genç ve ışıltılı tutmak için, cildinizin ihtiyaçlarına uygun bir cilt bakım ürünü kullanmalısınız!