Göz & Dudak Bakımı

Göz çevresindeki nazik cildi nemlendirmeye ve korumaya özen göstererek , hergünün sonunda makyajınızı temizleyerek yorgunluk belirtilerinin azaltılmasına yardımcı olarak gözlerinizi aydınlatın. Çeşitli dudak balsamlarıyla dudaklarınızı besleyip korurken onların leziz cazibesini koruyun.
 (1 değerlendirme)
33,00 ₺ 26,40 ₺
%20 İNDİRİM
 
33,00 ₺ 26,40 ₺
%20 İNDİRİM

Güzellik ipuçları

Hassas göz çevresi bakımı

Hassas göz çevresi bakımı

Gözleriniz yüzünüzün en önemli yeridir. Gözlerinizdeki anlam sizi diğer insanlara bağlar, aynı zamanda "ruhun aynası"dırlar. Yine de gözlerinizin altındaki narin doku yorgunluk, stres ve yaşlılık göstergelerinin ilk belirdiği noktalardır. Özellikle göz altı bölgeleri için üretilmiş bakım ürünleri kullanmak gözaltı torbaları, mor halkalar, çizgi ve kırışıklıklar için en iyi çözüm yoludur. Siz de bir kaç kolay uygulama tekniğiyle genç ve ışıldayan bir görünüme sahip olabilirsiniz.
Her yaşta güzel bir cildin altın kuralları

Her yaşta güzel bir cildin altın kuralları

Işıltılı bir cildin tadını çıkarmak istiyorsanız, birkaç temel güzellik adımını benimsemeniz yeterli! Gün boyunca cildiniz zararlı dış etkenlere maruz kalır ve bu durum cildinizi yorar. Yıllar içinde cildiniz değişir. Cildinizin ihtiyacı olan tek şey ise biraz şımartılmaktır! Her yaşta güzel bir cilt için altın ipuçlarımızı keşfedin.