Hangi tıraş ürünü cildiniz için en iyisi?

Birçok erkek için tıraş bir sabah ritüelidir. Tıraş bıçağından kaynaklanan tahriş ve yanmalar için kullanabileceğiniz doğal ve etkili ürünler, bu ritüeli keyifli kılacaktır. L’Occitane’ın tıraş ipuçlarını takip ederek cildinize uygun ürünü keşfedin!

Tıraş sabunu, jeli, kremi veya yağı.... Hangisini seçmelisiniz?

3 önemli ipucu

Tıraşı keyifli bir ritüele dönüştürün ve tahrişi engelleyin

1)Duştan sonra tıraş olun: Isı ile gözenekler açılır ve sakal yumuşar.
2)Kaliteli ve cildinize uygun tıraş ürünleri kullanın: Tıraş jeli, yağı, kremi ya da sabunu.
3)Batıkları engellemek için sakalın uzama yönünde tıraş olun.

Tıraş sabunu, jeli, kremi veya yağı.... Hangisini seçmelisiniz?

Tıraş sonrası için değerli ipuçları

1) Tıraş ve durulama sonrasında cildinizi soğuk bir havlu ile serinletin.
2) Nemlendirici ve yatıştırıcı bir tıraş sonrası balmı kullanın.

Tıraş sonrası için değerli ipuçları

Tıraş kremi

Üstün konforlu bir tıraş deneyimi için ideal

Pürüzsüz ve yumuşak olan krem, kuru ciltler için idealdir. Cade Rich Shaving Cream, organik ardıç odunu esansiyel yağı içerir ve cilde uygulandığı zaman kremsi bir köpüğe dönüşerek temiz ve pürüzsüz bir bitiriş sağlar.

> Hemen al
Tıraş kremi

Tıraş sabunu

Tıraş eksperleri için basit ve etkili çözüm

Geleneksel tıraş tekniklerini tercih edenler için ideal. Cade Shaving Soap, içerdiği cilt koruyucu esansiyel yağlar ve rahatlatıcı soğuk krem sayesinde zengin bir köpüğe dönüşür.

> Hemen al
Tıraş sabunu

Tıraş yağı

2 çözüm 1 arada

Hem tıraş öncesi, hem tıraş esnasında kullanım için idealdir. Tıraştan önce sakalı yumuşatabilir, ve şeffaf dokusu sayesinde ince bir sakal şekillendirmesi yapabilirsiniz. (Beyaz bir köpük olmadığı için tıraş bölgesini rahatlıkla görebilirsiniz). Küçük ambalajı ile seyahatlerde de rahatlıkla taşınabilir.

> Hemen al
Tıraş yağı

Tıraş jeli

Zaman kısıtlıyken en iyi çözüm

L’OCCITANE Tıraş Jelleri, anında kalın ve zengin bir köpüe gönüşür ve içerdiği doğal özler ile (ardıç, nane vb.) cildiniz için maksimum fayda sağlar.

> Hemen al
Tıraş jeli
Neden tıraş fırçası kullanılmalı?

Neden tıraş fırçası kullanılmalı?

Cömert bir köpük ve temiz bir cildin sırrı, tıraş fırçası kullanmaktan geçiyor!
Tüm tıraş ürünlerinden kalın bir köpük meydana getirebilen bu fırça, cilde masaj yaparak ölü hücre ve kirden arınmaya da yardımcı olur. Her şeyden önemlisi bu fırça, banyonuza klasik ve stil sahibi bir dokunuş sunar!

Tıraş sonrası balmını unutmayın!

Tıraş sonrası balmını unutmayın!

Neden tıraş sonrası balmı olmazsa olmaz bir üründür?

Cildi yatıştırıp nemlendiren tıraş sonrası balmları, cildin sağlıklı görünmesine ve gün boyu temiz hissetmesine yardımcı olur.

Hafif ve losyonsu dokusu ciltte kolayca erir ve ciltte yağlı bir kalıntı bırakmaz. Hafifçe parfümlenen cilt, gün boyu kendinizi mutlu hissetmenizi sağlar.

> Alışverişe başla
Ardıç: cildi yatıştırmak için kusursuz içerik

Ardıç: cildi yatıştırmak için kusursuz içerik

Ardıçın eşsiz özellikleri babadan oğula geçerek, asırlarca Provence topraklarının sırrı olarak kalmıştır.

Ardıç odununa ait değerli yağ, koruyucu özellikler sunar. L’OCCITANE Ardıç serisini, tıraş kaynaklı konforsuzluğu engellemek ve rahatlatmak için oluşturmuştur. 

> Ardıç serisini keşfedin

Cade After-Shave Balm’o deneyen erkeklerin %90ı, bu krem sayesinde tıraş sonrası yanma hissinin yatıştığını belirtmiş ve %80i tahriş hissinin azaldığını söylemiştir.*

*20 erkek üzerinde 3 hafta süren Cade After Shave Balm tüketici testi.

Tıraş: kullanım talimatları

Tıraş: kullanım talimatları

Tıraş sonrası şişlik ve tahriş hissini engellemek için tıraş bıçağı ile çok bastırılmaması ve en az hassas olan bölgelerle tıraşa başlanması gerekmektedir. Bu sayede çene ve boyun gibi daha hassas bölgelerdeki sakalın yumuşaması için daha çok zamanı olur ve daha konforlu bir tıraş gerçekleşir. Sakalın çıktığı yönde tıraş olmak asla unutulmamalıdır ve her zaman bu üç adım uygulanmalıdır:
1) Favorilerle başlayın ve ağız çevresine doğru devam edin
2) Bıyık bölgesi
3) Yüzün alt kısmı ile sonlandırın: çeneden boyuna doğru

Tıraş bıçağı ne zaman değiştirilmelidir?

Tıraş bıçağı ne zaman değiştirilmelidir?

İdeal tıraş için yüksek kaliteli tıraş biçağı şarttır. Bu sayede kesikler ve tahriş en aza iner. Tıraş olurken, sakalın üzerinden bir ya da iki kez geçmek yeterli olmalıdır. Eğer iki kerede sakalın tamamı alınamıyorsa, bıçağın değişme vakti gelmiş demektir.

Benzer konular

Hassas göz çevresi bakımı

Gözleriniz yüzünüzün en önemli yeridir. Gözlerinizdeki anlam sizi diğer insanlara bağlar, aynı zamanda "ruhun aynası"dırlar. Yine de gözlerinizin altındaki narin doku yorgunluk, stres ve yaşlılık göstergelerinin ilk belirdiği noktalardır. Özellikle göz altı bölgeleri için üretilmiş bakım ürünleri kullanmak gözaltı torbaları, mor halkalar, çizgi ve kırışıklıklar için en iyi çözüm yoludur. Siz de bir kaç kolay uygulama tekniğiyle genç ve ışıldayan bir görünüme sahip olabilirsiniz.
> Devamını gör

EVDE DUYULARA HİTAP EDEN BİR SPA GÜNÜ İÇİN ÖNERİLER

Nerede yaşarsak yaşayalım, günlük programın yoğunluğu ve telaşı içinde koşturup dururuz. Hafta sonları ise, sanki iş haftamızın devamı gibidir. Ancak bazen gerçekten de dinlenmeye ihtiyacımız vardır. Bunun içinde kendi evimizden daha iyi bir yer yoktur! Bu durumda neden evinizde kendinize keyifli bir spa deneyimi yaratmıyorsunuz? Kendinizi tazelenmiş ve güçlenmiş hissedeceksiniz. Burada,evde dinlendirici ve duyulara hitap eden bir spa günü geçirmek için bazı öneriler bulacaksınız.
> Devamını gör

İDİL TATARİ İLE L'OCCITANE'DA GÜNLÜK CİLT BAKIMI

İstinye Park mağazamızı ziyaret eden İdil Tatari ile L'Occitane'ın günlük cilt bakımının olmazsa olmazları üzerine konuştuk. İdil'in cilt bakımındaki endişelerine yönelik tavsiyelerimizi ve önerilerimizi videomuzdan izleyebilir, ürünlerimizi keşfedebilirsiniz.
> Devamını gör