Hangi yaşlanma karşıtı bakım sizin için ideal?

Yıllar içinde cilt enerjisini kaybeder ve yenilenmesinin yavaşlamasıyla birlikte yaşlanmanın işaretleri görülmeye başlar. Birkaç basit ipucu ile cildinizin güzelliğini geri kazanabilir ve yaşlanmanın işaretleriyle savaşabilirsiniz. Cildinizi genç ve ışıltılı tutmak için, cildinizin ihtiyaçlarına uygun bir cilt bakım ürünü kullanmalısınız!

ÇİZGİ BAKIMI VS. YAŞLANMA BAKIMI

Farkı nedir?

Çizgi karşıtı krem, kırışıkları pürüzsüzleştirmeyi hedeflerken, yaşlanma karşıtı krem tüm işaretler üzerinde ( çizgi, koyu renk leke, sıkılık kaybı) etkilidir. Cilt bakım ürününüzün maksimum etkiyi sağlaması için, cilt tipinize ve yaşınıza uygun olan ürünü seçmeniz önemlidir.

ÇİZGİ BAKIMI VS. YAŞLANMA BAKIMI

20 YAŞINDA, CİLDİNİZİ IŞILTILI TUTUN

Cildinizin gençliğini korumak için onu sıklıkla (sabahları ve akşamları) nemlendirmeniz çok önemlidir. Peony Skincare ürünleri, içerdikleri doğal özler sayesinde cildi besler, kusurları azaltır ve cilt yapısını düzenlerken, eşsiz çiçeksi kokusuyla da favoriniz olacak!

> KEŞFEDİN
20 YAŞINDA, CİLDİNİZİ IŞILTILI TUTUN

30 YAŞINDA, İLK YAŞLANMA ÇİZGİLERİNİN BELİRMESİNİ ENGELLEYİN

Cildiniz hala güzel görünüyor ancak ince çizgiler oluşmaya başladı. Hücre yenilenmesi ve kolajen üretimi yavaşlıyor ve bunun sonucunda cildiniz daha kuru ve bazen daha donuk durabiliyor. Şimdi ihtiyacınız olan şey, sadece nemlendiren değil, aynı zamanda kırışık karşıtı etki de göteren bir krem. Ölmez Otu (asla solmayan bir bitki) içerikli Immortelle serisi bu ihtiyacı tam olarak karşılıyor!

> KEŞFEDİN
30 YAŞINDA, İLK YAŞLANMA ÇİZGİLERİNİN BELİRMESİNİ ENGELLEYİN

40 YAŞINDA, CİLDİNİZİ SIKILAŞTIRIN

Cilt elastikiyetini kaybetmeye ve çizgiler iyice belirgin hale geldiği zaman, global bir yaşlanma karşıtı bakım zamanı gelmiş demektir. Dekoltenize de bakım ürünü uygulamayı unutmayın! 5 patentli organik Ölmez Otu esansiyel yağı, yaşlanmanın gözle görülür tüm işaretlerine karşı savaşır.

> KEŞFEDİN
40 YAŞINDA, CİLDİNİZİ SIKILAŞTIRIN

YAŞLANMA KARŞITI BAKIMDA BİR İPUCU: YÜZ EGZERSİZLERİ YAPIN

Cildinizin canlılığını, yüz egzersizleri ile arttırın! Ayna karşısında her gün birkaç dakikanızı ayırarak yapabileceğiniz bu egzersiz, yüz yağları ile çok daha keyifli bir hal alıyor! Videolarımızı keşfedin!

> KEŞFEDİN
YAŞLANMA KARŞITI BAKIMDA BİR İPUCU: YÜZ EGZERSİZLERİ YAPIN

CİLDİNİZİN GENÇ GÖRÜNÜMÜNÜ KORUYACAK İDEAL ÜRÜNÜ BULUN

YÜZ EGZERSİZLERİ

YÜZ EGZERSİZLERİ

Bu egzersizleri her sabah ayna karşısında uygulayın. Her birini beş kez tekrarlayın.
Boyun bölgesinin tonlandırılması: Omuzlarınızı geriye doğtu itin ve çenenizi yukarı kaldırarak boyun derisini gerginleştirin. Sonrasında ağzınızı yavaşça açıp kapayın.
Göz kapaklarınızı kaldırın: Gözlerinizi olabildiğince büyük şekilde5 saniye boyunca açın ve sonrasında rahatlayın.
Dudaklarınızı dolgunlaştırın: Dudaklarınızı öne doğru itin, 5 saniye boyunca bekletin ve sonrasında rahatlayın.

OLAĞANÜSTÜ IMMORTELLE

OLAĞANÜSTÜ IMMORTELLE

Ölmez Otu (Immortelle) koparıldıktan sonra bile asla solmayan bir çiçektir! Bu olağanüstü çiçek, içerdiği birçok fayda sayesinde Akdeniz geleneklerinde oldukça yaygındır ve aynı zamanda kanıtlanmış yaşlanma karşıtı etkilere sahiptir. 

ÇEVRENİN CİLTTEKİ ETKİSİ

ÇEVRENİN CİLTTEKİ ETKİSİ

Çevre, cildin fiziksel durumuna ciddi şekilde zarar verebilir.
Aşağıdaki ipuçları ile bu zararlardan en iyi şekilde korunun:
- Cildinizi güneşten ve hava kirliliğinden koruyun
- Geceleri en az 7 saat uyumaya özen gösterin
- Sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeni sağlayın.

IMMORTELLE DIVINE CREAM İLE GLOBAL YAŞLANMA KARŞITI BAKIM

IMMORTELLE DIVINE CREAM İLE GLOBAL YAŞLANMA KARŞITI BAKIM

5 patente sahip Divine Cream, yaşlanmanın gözle görülür tim işaretlerine karşı etki eden organik Immortelle (Ölmez Otu) esansiyel yağı içermektedir.  Temiz ve kuru olan yüz ve boyun bölgesine masaj yardımı ile bu kremi sabah ve akşam uygulayın. Göz bölgesinden kaçının. Sonrasında ise göz bölgesindeki yaşlanma işaretlerine karşı,  rutininizi bir göz kremi ile devam ettirin.

> Keşfedin
ŞAKAYIK KUSURSUZLAŞTIRICI KREM İLE GÜZELLİK RİTÜELİ

ŞAKAYIK KUSURSUZLAŞTIRICI KREM İLE GÜZELLİK RİTÜELİ

Peony perfecting cream, formülündeki şakayık özleri ile cildi nemlendirirken, cilt yapısını düzenler ve cilt dokusundaki kusurların azalmasına yardımcı olur. Bu ürünü her sabah ve akşam, temiz ve kuru olan yüz ve boyun bölgenize uygulayın.

> Keşfedin
IMMORTELLE PRECIOUS CREAM İLE GENÇLİK RİTÜELİ

IMMORTELLE PRECIOUS CREAM İLE GENÇLİK RİTÜELİ

Precious Cream, kırışıkların görünümünü azaltan ve cildi sıkılaştıran organik Immortelle (Ölmez Otu) esansiyel yağı ile formüle edilmiştir. Sabah ve akşamları, kuru ve temiz olan yüz ve boyun bölgelerine uygulayın.  Göz çevresinde daha pürüzsüz ve sıkı bir cilt için ise rutininize bir göz kremi ile devam etmeyi unutmayın.

> Keşfedin
IMMORTELLE DIVINE CREAM SONUÇLARI

IMMORTELLE DIVINE CREAM SONUÇLARI

Her gün kullanan kadınların %87si, cildinin daha sıkı bir görünüme kavuştuğunu bildirdi.

* %95’i, cildinin elastikiyetinde bir iyileşme gördü.

* %94ü, ciltlerinin yoğun şekilde nemlendiğini bildirdi.*
*95 kadın üzerinde 6 ay süren tüketici testi.

Benzer konular

Hassas göz çevresi bakımı

Gözleriniz yüzünüzün en önemli yeridir. Gözlerinizdeki anlam sizi diğer insanlara bağlar, aynı zamanda "ruhun aynası"dırlar. Yine de gözlerinizin altındaki narin doku yorgunluk, stres ve yaşlılık göstergelerinin ilk belirdiği noktalardır. Özellikle göz altı bölgeleri için üretilmiş bakım ürünleri kullanmak gözaltı torbaları, mor halkalar, çizgi ve kırışıklıklar için en iyi çözüm yoludur. Siz de bir kaç kolay uygulama tekniğiyle genç ve ışıldayan bir görünüme sahip olabilirsiniz.
> Devamını gör

EVDE DUYULARA HİTAP EDEN BİR SPA GÜNÜ İÇİN ÖNERİLER

Nerede yaşarsak yaşayalım, günlük programın yoğunluğu ve telaşı içinde koşturup dururuz. Hafta sonları ise, sanki iş haftamızın devamı gibidir. Ancak bazen gerçekten de dinlenmeye ihtiyacımız vardır. Bunun içinde kendi evimizden daha iyi bir yer yoktur! Bu durumda neden evinizde kendinize keyifli bir spa deneyimi yaratmıyorsunuz? Kendinizi tazelenmiş ve güçlenmiş hissedeceksiniz. Burada,evde dinlendirici ve duyulara hitap eden bir spa günü geçirmek için bazı öneriler bulacaksınız.
> Devamını gör

İDİL TATARİ İLE L'OCCITANE'DA GÜNLÜK CİLT BAKIMI

İstinye Park mağazamızı ziyaret eden İdil Tatari ile L'Occitane'ın günlük cilt bakımının olmazsa olmazları üzerine konuştuk. İdil'in cilt bakımındaki endişelerine yönelik tavsiyelerimizi ve önerilerimizi videomuzdan izleyebilir, ürünlerimizi keşfedebilirsiniz.
> Devamını gör