İDİL TATARİ İLE L'OCCITANE'DA GÜNLÜK CİLT BAKIMI

İstinye Park mağazamızı ziyaret eden İdil Tatari ile L'Occitane'ın günlük cilt bakımının olmazsa olmazları üzerine konuştuk. İdil'in cilt bakımındaki endişelerine yönelik tavsiyelerimizi ve önerilerimizi videomuzdan izleyebilir, ürünlerimizi keşfedebilirsiniz.

CİLT BAKIM RİTÜELİMİZİ KEŞFEDİN

İdil Tatari  ile yaptığımız keyifli cilt bakım sohbetine videomuzdan ulaşabilirsiniz.

VİDEOYU İZLEYİN
video player CİLT BAKIM RİTÜELİMİZİ KEŞFEDİN

SHEA FACE CLEANSING OIL

%5 Besleyici Shea yağı içeriğiyle Shea Cleansing Oil'i sabah ve akşam kullanarak, cildinizi kirlerden arındırabilirsiniz. Günlük kullanımda ve makyajınızı temizlerken tüm yüzünüze Shea Cleansing Oili uygulayın, sonrasında bol su ile arındırın.  Suyla birleştiğinde cildin doğal nemini koruyan bir emülsiyona dönüşür. Cildiniz temiz ve konforlu bir hal alır, aynı zamanda cilt yapısı ferah ve ışıltılı bir görünüm kazanır.


SHEA LIGHT COMFORTING CREAM

İnce ve yağsız yapısıyla karma cildin günlük temel ihtiyaçlarına yönelik olan Shea Light Comforting Cream; içerdiği %5 Shea yağı ile hassas ciltlerin kullanımına da uygundur. 48 saatlik uzun süreli nem sağlarken, cildi yumuşatır, aynı zamanda besler. Dış etkenlerden korunan cilt, gün boyu konforlu kalır. 

SHEA SERİMİZİ KEŞFEDİN

Işıltılı şakayık, sizlere sabah ve akşamları uygulanan  temel ve olmazsa olmaz bir bakım olarak eşlik ediyor. Kullanımı ve uygulaması oldukça kolay olan bu rutin ile cilt temizlenir, canlanır pürüzsüz ve güzel bir görünüme kavuşur.


PEONY 2 IN 1 PERFECTING SCRUB

Şakayık esansiyel yağları, içeriğinde bulunan narin mikro granüller ile cildi yeniler. Bir maske ve/veya peeling olan bu ürünün eşsiz dokusu, yağa dönüşerek cildi temizler ve arındırırken ardında dolgun bir cilt hissiyatı bırakır. Kir ve ölü derilerin temizlenmesi ile birlikte,cilt kusursuzlaşır. Cilt dokusu daha pürüzsüz ve daha eşit görünürkeni gözeneklerin görünümü azalır.


PEONY PERFECTING TONER

Bu nemlendirici ve tazeleyici tonik ile makyaj çıkarma rutininizi sonlandırabilir ve cildinizi canlandırabilirsiniz.  İçerdiği cilt mükemmelleştirici kompleks ile güçlendirmiş olan bu formül, açık gözeneklerin azalmasına ve cildin daha pürüzsüz ve kadifemsi bir görünüm ile ışıldamasına yardımcı olur. Sabah ve akşamları, cildin tonlanmasını ve rutinin diğer aşamalarına hazırlanmasını sağlar.


PEONY PERFECTING MAKE UP REMOVER

Taze dokulu ve kolay eriyen bu jel, son derece etkili cilt mükemmelleştirici kompleks ile güçlendirilmiştir.  Yüz, göz ve dudaklardaki makyajı kolaylıkla çıkarırken ardında temiz ve taze bir cilt bırakır.

PEONY SUBLIME SERİMİZİ KEŞFEDİN

IMMORTELLE PRECIOUS CLEANSING FOAM

Tüm cilt tipleri için uygun olan Organik Ölmezotu bitkisel suyu ile zenginleştirilmiş Cleansing Foam cildi nazikçe temizlerken, günlük kir ve makyajı tamamen arındırır. Eşsiz yapısı ile cildi sarar ve mikrosirkülasyonu destekleyen masaj için cildi hazırlar. Bu yeni  temizleme ritüeli size temiz ve canlanmış bir cilt vaat eder.

KEŞFEDİN

AROMACHOLOGIE PURIFYING MASK

Haftada bir kez  cildinize Aromachologie Purifying  maske uygulayın. Duş sırasında yapmış olduğunuz peelingden sonra buharla açılmış gözenekleriniz nedeniyle cildiniz maskeden maksimum fayda sağlayacaktır. Temizlediğiniz ve kuruladığınız cildinize uygulayacağınız bu maske ile cildinizde mükemmel arınma, ışıltı ve gözeneklerinizdeki sıkılaşmayı hissedeceksiniz. 

AROMAKOLOJİ SERİMİZİN VÜCUT BAKIM ÜRÜNLERİNİ KEŞFEDİN

AROMACHOLOGIE RELAXING MASSAGE SHOWER OIL

Bitkinin yararlı özelliklerinin en yüksek yoğunlukta elde edildiği esansiyel yağların damıtılması işlemi,  uzun yıllar önce kurucumuz Olivier Baussan tarafından Provence bölgesinde ilk olarak biberiye ve lavantaya uygulanmıştır. Aromachologie vücut koleksiyonumuz, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak etkili ürünler sunmak için bir çok esansiyel yağı bünyesinde buluşturuyor.

Bu zengin masaj yağı gerginliğin azaltılmasına ve duyuların rahatlamasına yardımcı olur. Provence bölgesinin tatlı badem yağından elde edilmiş olan bu masaj yağı,içerdiği tatlı portakal, sardunya, lavanta, bergamut ve mandalina esansiyel yağları ile cildi rahatlatırken, ipeksi bir yumuşaklık kazandırır ve cildi %100 doğal bir şekilde kokulandırır.

AROMAKOLOJİ SERİMİZİ KEŞFEDİN

PEONY PERFECTING ESSENCE

L'OCCITANE Fransa'nın Drone bölgesinden gelen şakayık çiçeklerinin özlerine sahip  Peony Sublime serisi ile cilt yapısının düzenlenmesine ve kusurların giderilmesine yardımcı olur. Temizleme sonrası uygulayacağınız Peony Perfecting Essence ile cildinizde şakayık yapraklarının kadifemsi bir dokunuşunu ve sonrasında cildin anında kusursuz bir görünüm kazanarak ışıldadığını gözlemleyebilirsiniz.


PEONY PERFECTING CREAM

Peony Perfecting  Cream, şakayık özlerine sahip, cildinize  ışıltı veren bir güzellik kremidir. Tüm cilt tiplerine uygun bu kadifemsi krem ile cilt kusursuz bir şekilde nemli, pürüzsüz ve oldukça yumuşak bir hisse sahip olur. Taze ve doğal bir güzellikle ışıldar.

PEONY SUBLIME SERİMİZİ KEŞFEDİN

IMMORTELLE PRECIOUS EYE BALM

Ölmezotu, koparıldığında bile solmayan bir çiçektir. Organik esansiyel yağı, yaşlanma karşıtı bakımda etkili sonuçlar elde edilmesini sağlayan aktif moleküller bakımından zenginidr. Düzenli kullanımı sonrasında göz çevresinde sıkılaşmaya yardımcı olur, içeriğindeki sarmaşık ve çoban püskülü özü sayesinde, göz çevresindeki koyu halkaların görünümün azalmasına yardımcı olur.


IMMORTELLE DIVINE CREAM

Korsika bölgesinde altın güneş adını taşıyan ölmezotu; esansiyel yağının, doğal kökenli 7 aktif içerik ile birleştirilmesiyle çok etkili özel bir formül elde edilir. Divine Cream düzenli olarak günlük kullanımda; cildi derinlemesine beslerken, kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur. Cilt tonunu eşitleyerek dengeli bir renk tonu görünümü sağlar.


IMMORTELLE SERİMİZİ KEŞFEDİN

28 DAY DIVINE SKIN RENEWAL PROGRAMME

28 gecede cildin yenilenmesini, canlanmasını, cilt tonunun eşitlenmesini cildin ışıltı ve nem kazanmasını sağlayan ürün.  Yazın son günlerinde toplanan güneşe maruz kaldığı süre daha fazla olduğundan etkinliği  artmış  Ölmezotu esansiyel yağının farklı esansiyel yağlar ile birleşerek verimliliğinin en üst seviyeye çıktığı bir ürün. 28 gece boyunca cildi temizledikten ve tonikledikten sonra uygulanan devamında kullanılan nemlendirici ile gece boyunca etkinliği  korunan özel bir kür.  Özellikle mevsim dönüşlerinde cildinize ekstra bir takviye olarak uygulamanız gereken ürün.

İlk hafta; arındırma ve temizleme
İkinci hafta; hassasiyet bakımı
Üçüncü hafta; elastikiyet kaybı
Dördüncü hafta; nemlendirme

KEŞFEDİN

Benzer konular

Hassas göz çevresi bakımı

Gözleriniz yüzünüzün en önemli yeridir. Gözlerinizdeki anlam sizi diğer insanlara bağlar, aynı zamanda "ruhun aynası"dırlar. Yine de gözlerinizin altındaki narin doku yorgunluk, stres ve yaşlılık göstergelerinin ilk belirdiği noktalardır. Özellikle göz altı bölgeleri için üretilmiş bakım ürünleri kullanmak gözaltı torbaları, mor halkalar, çizgi ve kırışıklıklar için en iyi çözüm yoludur. Siz de bir kaç kolay uygulama tekniğiyle genç ve ışıldayan bir görünüme sahip olabilirsiniz.
> Devamını gör

EVDE DUYULARA HİTAP EDEN BİR SPA GÜNÜ İÇİN ÖNERİLER

Nerede yaşarsak yaşayalım, günlük programın yoğunluğu ve telaşı içinde koşturup dururuz. Hafta sonları ise, sanki iş haftamızın devamı gibidir. Ancak bazen gerçekten de dinlenmeye ihtiyacımız vardır. Bunun içinde kendi evimizden daha iyi bir yer yoktur! Bu durumda neden evinizde kendinize keyifli bir spa deneyimi yaratmıyorsunuz? Kendinizi tazelenmiş ve güçlenmiş hissedeceksiniz. Burada,evde dinlendirici ve duyulara hitap eden bir spa günü geçirmek için bazı öneriler bulacaksınız.
> Devamını gör

Yaz mevsiminden sonra onarım

Yazın ardından saçlarınızı, cildinizi ve bakışlarınızı nasıl şımartabilirsiniz?

Yaz mevsiminin de vücudunuzda zararlı etkileri vardır. Deniz suyu, kum, güneş ve klima yüzünden, siz farkında bile olmadan yıpranırsınız. Cildiniz, özellikle de yüzünüz, güneşe maruz kalmaktan kalınlaşır ve kurur ve saçınız kırılganlaşır ve zayıf düşer: bütün vücudunuz, soğuk sonbaharda geri dönmek üzere yeni yaz havası ve sıcağına kendini ayarlar. Ayrıca, Eylül'de işe dönmek strese ve yorgunluğa yol açar. Keyifli yaz günleri sona erdikten sonra kendimizi nasıl şımartabiliriz?
> Devamını gör