L’OCCITANE özel ayrıcalıklar

“Provence Beauty Club” kart nedir?

İlk alışverişinizden itibaren L’OCCITANE mağazalarından veya internet sitesinden yapacağınız tüm alışverişlerde HEDİYE PARA PUAN biriktirme ve kullanma imkanını sunan, bunun dışında dönemsel olarak farklı avantajlar sunan bir sadakat programı.

Hediye Para Puan, yapacağınız alışveriş tutarının %5’i kadar hediye para puanı biriktirme ve alışverişlerinizde kullanma imkanıdır.

Kazanılan Hediye Para Puanlar bir sonraki takvim yılının 31 Aralık tarihine kadar geçerlidir.

Indirim ve kampanya dönemlerinde yapacağınız alışverişlerden Hediye Para Puan kazanılamaz.

Hediye Para Puanlar sadece L’Occitane mağazalarında ve www.loccitane.com.tr’den yapacağınız alışverişlerinizde geçerlidir.

Web Sitesinden ilk kez yapacağım alışverişte “Provence Beauty Club” kart sahibi nasıl olabilirim?

İlk kez yapacağınız web alışverişinizin teslimatı sırasında Beauty Club kartınız, siparişinizle beraber adresinize teslimat yapılacaktır.

“Provence Beauty Club” kart ya da “Provence Beauty Club Exclusive” kartımdaki puanlarımı web sitesi siparişlerimde nasıl kullanabilirim?

Ödeme Seceneği sayfasına geldiğinizde Fatura & Teslimat seçeneğinde yorumlar kısmına ödemenizde Beauty Club kartınızdaki puanları kullanmak istediğinizi belirterek, bir sonraki aşamada Ödeme Şeklinizi Seçiniz sayfasında Kapıda Ödeme Seçeneği ile alışverişinizi puanlarınızı da kullanarak tamamlayabilirsiniz. Alışverişinizde kullandığınız para puanlarınız, kapıda ödemeniz sırasında tutara yansıtılacaktır.

Web sitesinden yapacağım alışverişlerde “Provence Beauty Club” kartıma hediye puan işlenecek mi?

İnternet alışverişinizde Fatura & Teslimat seceneğinde yorumlar kısmına, Beauty Club kart sahibi olduğunuzu belirtirseniz, kazandığınız hediye puanlar kartınıza işlenecektir.

“Provence Beauty Club” kartımı alışverişlerim sırasında yanımda bulundurmalı mıyım?

Kartınıza ait tüm uygulamalar fiilen yanınızda olmaması durumunda da geçerlidir. Mağazalarımızda cep telefonu bilgilerinizi paylaştığınızda, kartınıza tanımlı avantajlardan faydalanabilirsiniz.

"Provence Beauty Club Exclusive” kart ayrıcalıkları nelerdir?

Tüm "Provence Beauty Club Card" avantajları "EXCLUSIVE CARD" için de geçerlidir. Ayrıca, Exclusive Card sahipleri yapacakları tüm alışverişlerde %15 Para Puan ayrıcalığına sahiptir.

Nasıl Provence Beauty Club Exclusive kart sahibi olabilirim?

"Provence Beauty Club EXCLUSIVE” kart sahibi olabilirsiniz!

"Provence Beauty Club kart sahibi olarak, kart açılım tarihiniz itibari ile, son 18 ay içerisinde yapacağınız alışveriş tutarı 2000 TL ve üzeri olduğu takdirde "Provence Beauty Club EXCLUSIVE “ kart ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayacaksınız.

Doğum Günü İndirimimden Nasıl Faydalanabilirim?

Doğum günü ayınızda yapacağınız tek bir alışverişte geçerli %15 İNDİRİM!

Doğum günü ayrıcalığı, doğum günü ayınız içerisinde herhangi bir gün yapacağınız tek seferlik alışverişte geçerlidir.

Doğum günü ayrıcalığı sadece L’Occitane mağazalarında ve www.loccitane.com.tr’den yapacağınız alışverişlerinizde geçerlidir.

Doğum günü ayrıcalığı aynı dönemde uygulanan diğer indirimlerle ve kampanyalarla birleştirilemez.

Hoşgeldiniz Hediye Çekinden Nasıl Faydalanabilirim?

L’Occitane ürünlerini daha yakından tanıyabilmeniz için;
L’Occitane mağazalarından ya da loccitane.com.tr adresinden yapacağınız 150 TL tutarındaki ilk alışverişinizde, Provence Beauty Club kartınıza 30 TL “hoşgeldiniz” hediyesi olarak yüklenir. Bu tutar, devam eden bir sonraki ay içerisinde yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerlidir.

İlk alışveriş tutarı 300 TL ve üzerinde ise, Provence Beauty Club kartınıza 90 TL “hoşgeldiniz” hediyesi olarak yüklenir. Bu tutar, devam eden bir sonraki ay içerisinde yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerlidir.

*30 TL’lik hediye çeki, 150-299 TL tutarındaki ilk alışverişlerde kartınıza yüklenir. Devam eden ay içerisinde, tek seferde minimum 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

**90 TL’lik hediye çeki, 300 TL ve üzeri ilk alışverişlerde kartınıza yüklenir. Devam eden ay içerisinde, tek seferde minimum 300 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Ücretsiz Cilt Bakım Günlerinden Nasıl Haberdar Olabilirim?

Ücretsiz Cilt Bakım Günleri L’Occitane tarafından belirlenen tarihlerde, L’Occitane mağazalarında gerçekleşmektedir. L’Occitane Güzellik Danışmanları, Ücretsiz Cilt Bakım Günleri için sizi arayıp davet edecek ve randevu gününüzü belirleyecektir.

Özel cilt bakım günleri haricinde de dilediğiniz mağazamızda dilediğiniz zaman ücretsiz cilt bakımı yaptırabilirsiniz. Herhangi bir yoğunluğa denk gelmemek adına telefonla randevu da alabilirsiniz.