Marka ve Ürünler

L’OCCITANE nasıl telaffuz edilir?

Lok-Si-Tan şeklinde telafuz edilir. Haydi şimdi siz de deneyin!

L’OCCITANE ne anlama gelmektedir?

L’OCCITANE "Occitanyalı kadınlar" demektir. Occitanya, Fransa'nın güneyini, İspanyanın kuzey doğusunu ve İtalya'nın kuzeybatısını kapsayan eski bir bölgedir.

L’OCCITANE ürünleri hayvanlar üzerinde test ediliyor mu?

L’OCCITANE olarak ürünlerimiz için hiçbir üretim ve geliştirme aşamasında hayvan testlerini kullanmıyoruz. Bu prensip hammadde tedarik sürecimiz için de aynıdır.

Amacımız hayvan testlerinin yerine dünyanın her yerinde alternatif tekniklerin kullanımını öne çıkarmaktır.

Bazı ülkelerdeki yerel eksikleri giderebilmek için ilgili otoritelerle ilişkiler geliştiriyoruz. Çin'le geliştirdiğimiz yapıcı diyalog sayesinde bu tarz uygulamaların durdurulması kararı alınmıştır.

Hiçbir kazanımın doğayı korumaktan daha önemli olduğuna inanmıyor ve hayvan testlerinin tüm dünyada tamamen sonlandırılmasını destekliyoruz.

Favori ürünüm neden artık üretilmiyor?

L’OCCITANE ürünlerini geliştirmek ve yeni ürünler yaratmak için sürekli yeni araştırma ve geliştirmeler yapar. Daha güncel ve üstün özellikleri olan yeni ürünleri ortaya çıkarabilmek adına bazen diğer ürünlerimizden vazgeçmemiz gerekebiliyor. Bunun yanında ürün gamımızda sizler için her zaman daha yeni ve güzel alternatifler bulabileceğinize inanıyoruz.

Yeni bir ürün seçmeye ihtiyacınız varsa veya size en yakın mağazada stokta kalan ürünü kontrol etmek isterseniz L’OCCITANE Türkiye 0212 245 85 95’i arayabilirsiniz.

Ürünlerinizde paraben kullanıyor musunuz?

Doğal ve saf içerikleri kullanan bir marka değeri olan L’OCCITANE, ürünlerinde yer alan parabeni kaldırmayı üstlendi ve Ocak 2014 itibariyle ürünlerimiz %100 parabensiz olarak üretilmektedir. Yüksek kalitede, güvenilir ve doğal içerikler için gayret ediyoruz. 200’den fazla bitkisel içeriği, bu içeriklerin dörtte biri organik sertifikalı, etkisi için güzelliğinizin ve cildinizin ihtiyaç duyduğu unsurları sağlayacak dikkatli bir şekilde seçiliyor. Bu içerikler formüllerimizde kullanmak üzere ideal formül için kullanılıyor.

Doğal içeriklerimize sistematik olarak öncelik veriyoruz. Örneğin, ciltle çok daha fazla uyum sağlayacak vejeteryan yağlarını petrokimyasallardan edinen yağlar yerine kullanıyoruz. Hem çevreyi hem müşteriyi korumak adına kullandığımız formüllerinden içeriğindeki tüm koruyucu içerikleri azaltmak ve kaldırmak için yeni ve yenilikçi metodları sürekli araştırmaya devam ediyoruz.

Ürün tavsiyesi nasıl alabilirim?

Size en yakın mağazamızı ziyaret ederek, ürün çeşitlerimizi ve hoş kokulu parfümlerimizi keşfedebilirsiniz.

Güzellik uzmanlarımızdan danışma alabilir, ürün dokularını ve kokularını üzerinizde deneyebilirsiniz. Dilerseniz ücretsiz el ve cilt bakımlarımızı da mağazalarımızda deneyimleyip, sizin ihtiyaçlarınıza en çok uyacak rutini bulabilirsiniz.

Mağazalarımıza gelmeyi tercih etmezseniz müşteri hizmetlerimizi arayarak ürünlerimiz ile ilgili tavsiye alabilirsiniz.

İnternet siparişlerinizde tavsiye isterseniz, loccitane@loccitane.com.tr veya 05051616000 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.