Provence Beauty Club Card

Provence Beauty Club Card

İlk alışverişinizden itibaren L’OCCITANE mağazalarından yapacağınız tüm alışverişlerde HEDİYE PARA PUAN biriktirme ve kullanma imkanı.

Hediye Para Puan, yapacağınız alışveriş tutarının %5’i kadar hediye para puanı biriktirme ve alışverişlerinizde kullanma imkanıdır.
Kazanılan Hediye Para Puanlar bir sonraki takvim yılının 31 Aralık tarihine kadar geçerlidir.
Indirim ve kampanya dönemlerinde yapacağınız alışverişlerden Hediye Para Puan kazanılamaz.
Hediye Para Puanlar sadece L’Occitane mağazalarında ve www.loccitane.com.tr’den yapacağınız alışverişlerinizde geçerlidir.

Doğum Gününüz Kutlu Olsun!

Doğum günü ayınızda yapacağınız tek bir alışverişte geçerli %15 İNDİRİM!
Doğum günü ayrıcalığı, doğum günü ayınız içerisinde herhangi bir gün yapacağınız tek seferlik alışverişte geçerlidir.
Doğum günü ayrıcalığı sadece L’Occitane mağazalarında ve www.loccitane.com.tr’den yapacağınız alışverişlerinizde geçerlidir.
Doğum günü indirim uygulaması L’Occitane mağazalarından ya da online’dan yapacağınız ilk alışverişinizde geçerli değildir.
Provence Beauty Club Kart tanımlaması yapıldıktan sonra, takip eden alışverişlerde doğum ayında  %15 indirim olarak gecerlidir.
Doğum gıünü ayınızda yapacağınız tek bir alışverişte geçerlidir. Bu indirim aynı dönemde uygulanan diğer indirim,kampanya ya da promosyonlarla birleştirilemez.


Hoşgeldiniz İndirim Uygulaması

L’Occitane ürünlerini daha yakından tanıyabilmeniz için,

L’Occitane mağazalarından ya da loccitane.com.tr adresinden yapacağınız  150 TL tutarındaki ilk alışverişinizde 30 TL indirim kazanırsınız. Bu indirim, alışverişinizden sonraki gün itibariyle  60 gün boyunca yapacağınız 150 TL ve üzeri ikinci alışverişinizde geçerli olacaktır. İlk alışveriş tutarınız 300TL ve üzerinde ise, 60 TL indirim kazanırsınız. Bu indirim, alışverişinizden sonraki gün itibariyle  60 gün boyunca yapacağınız 300 TL ve üzeri ikinci alışverişinizde geçerli olacaktır.

*30 TL’lik indirim uygulaması, 150-299 TL tutarındaki  ilk alışverişlerinizde ve alışverişinizden sonraki gün itibariyle 60 gün boyunca tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

**60 TL’lik indirim uygulaması,  300 TL ve üzeri ilk alışverişerişinizde ve alışverişinizden sonraki gün itibariyle 60 gün boyunca  tek seferdeyapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

*** Hoşgeldiniz indirimi ayrıcalığı aynı dönemde uygulanan diğer indirim, kampanya ya da promosyonlarla birleştirilemez.

Hoşgeldiniz Hediye Çekimi internet sitesinden nasıl kullanabilirim?

İnternet siparişinizi verirken “Kapıda Kredi Kartı” veya “Kapıda Nakit ödeme” seçeneklerinden birini kullanarak siparişinizi vermeniz, siparişinizi verirken adres bilgilerinizi yazdığınız kısımdaki Yorumlar" kutusuna "Hoşgeldin hediye çekimi kullanmak istiyorum"  şeklinde belirtmeniz gerekmektedir. Faturanız hazırlanırken indiriminiz faturanıza yansıtılacaktır.

Ücretsiz Cilt Bakım Günlerine Davetlisiniz!

Ücretsiz Cilt Bakım Günleri L’Occitane tarafından belirlenen tarihlerde, L’Occitane mağazalarında gerçekleşmektedir.
L’Occitane Güzellik Danışmanları, Ücretsiz Cilt Bakım Günleri için sizi arayıp davet edecek ve randevu gününüzü belirleyecektir.

"Provence Beauty Club EXCLUSIVE Card" sahibi olabilirsiniz!

"Provence Beauty Club Card sahibi olarak, kart açılım tarihiniz itibari ile, son 18 ay içerisinde yapacağınız alışveriş tutarı 2000 TL ve üzeri olduğu takdirde "Provence Beauty Club EXCLUSIVE Card" ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayacaksınız.

"Provence Beauty Club Exclusive Card" ayrıcalıkları nelerdir?

Tüm "Provence Beauty Club Card" avantajları "EXCLUSIVE CARD" için de geçerlidir. Ayrıca, Exclusive Card sahipleri yapacakları tüm alışverişlerde %15 Para Puan ayrıcalığına sahiptir.

“Provence Beauty Club Card” ayrıcalıklarını internet sitesinden nasıl kullanabilirim?

Provence Beauty Club Card avantajlarının; internet satışlarında otomatik olarak uygulanması mümkün değildir.
Aşağıda anlatılan şekilde kullanılması mümkündür;
İnternet siparişinizi verirken “Kapıda Kredi Kartı” veya “Kapıda Nakit ödeme” seçeneklerinden birini kullanarak siparişinizi vermeniz, siparişinizi verirken adres bilgilerinizi yazdığınız kısımdaki "Yorumlar" kutusuna kullanmak istediğiniz Kart avantajınızı (Para Puan kullanımı, Doğum günü indirimi gibi)” bildirmeniz gerekmektedir. Faturanız hazırlanırken avantajınız faturanıza yansıtılacaktır.