Reine Blanche Whitening Cream - Reine Blanche Aydınlatıcı Krem 50ml

Ürün Seçimi

Adet

246,00 ₺
  • İstek listeme ekle
  • Sevginizi paylaşın


Reine Blanche Whitening Cream - Reine Blanche Aydınlatıcı Krem 50ml

AÇIKLAMALAR

Doğal bitki türevleri ve C Vitamininden oluşan, Reine Blanche Kompleks içeren, Whitening Krem tam bir aydınlatıcı etki sağlamaya yardımcı olur. Düzenli kullanım sonucu, aşağıdaki konularda fayda sağlamaya yardım eder.

1. Cilt tonunu belirgin şekilde dengeler ve aydınlatır.

2. Cildi neme doyurarak, cilde su takviyesi yapar.

3. Cildin ışığı yakalama ve yansıtma kapasitesini artırır.

4. Cilde doğal saydamlık kazandırır ve cildin saflığını arttırır.

5. Cildi dış etkenlere karşı korur.

Cillteki ışıltıyı artırması ve epidermisi yenilemesi ile bilinen salisilik asidi içermektedir. L’OCCITANE, bu çiçeğin kusursuz güzelliğinden ve essiz parlaklığından esinlenerek, daha eşit ve saydam bir cilt için REINE BLANCHE Illuminating Programını yarattı. Krem, canlandırıcı dokusuyla, cildi rahat, pürüzsüz ve nemli bırakarak, cilt tarafından kolayca emilir.

KULLANIMI

Sabah ve aksam, temizlenmiş ve toniklenmiş cilde serumdan sonra uygulanır.

REINE BLANCHE

Yapılan geniş çaplı botanik araştırmalar sonucu; L’OCCITANE cildi göz alıcı bir şekilde aydınlatan bir bitki keşfetti. Reine des Prés taç yapraklarına zamanla daha da beyazlatma özelliğine sahip pürüzsüz beyaz renkli bir çiçektir. Kusursuz güzellik ve benzersiz parlaklığından ilham alan L’OCCITANE REINE BLANCHE Illuminating Program; eşit dağılımlı aydınlık bir cilt görünümü için geliştirdi. Onun sayseinde gün geçtikçe cilt kendi doğal ışıltısını geri kazanır ve kusursuz bir aydınlanmaya sahip olur. Reine Blanche

Yorumlar

MÜŞTERİLERİMİZİN AYRICA BEĞENDİKLERİ