Selülitten nasıl kurtulursunuz?

Doğal içerikler kullanarak daha sıkı bir cilde ve daha belirgin hatlara sahip olmanın sırrı Badem, eşsiz tadı ve cildi beslemesi dışında eşsiz sıkılaştırıcı ve yenileyici özelliklere de sahiptir. L’OCCITANE’ın, badem proteini ve badem tomurcukları üzerinde iki önemli patenti bulunmaktadır.

5 ÖNEMLİ KURAL

Bu kurallarla sıkı ve şekilli bir vücuda kavuşun

1) Vücudunuza masaj yapın: karın, kalça ve üst bacak bölgesine yoğunlaşın. Masajı yaparken sıkılaştırıcı bir krem kullanmayı ihmal etmeyin.
2) Duşta peeling kullanın ve bu sayede ölü hücreler ve kirlerden kurtulun.
3) Yağ yakıcı besinler tüketin: kabak, elma, limon, yeşil çay, biber, ananas, brokoli vb....
4) Şekillendirici bir jel kullanarak selülitin görünümünü azaltın.
5) Pürüzsüzleştirici ve hafif dokulu bir krem kullanarak daha pürüzsüz bir cilt ve daha hafif hisseden bacaklara sahip olun.

5 ÖNEMLİ KURAL

3 BASİT ADIMDA SELÜLİT GÖRÜNÜMÜNÜ AZALTIN

Cildinizi Almond Shower Scrub ile uyandırın: Duştayken bu peeling ile cildinize nasikçe masaj yapın. Ezilmiş badem kabukları kiri temizleyecek ve cildi pürüzsüzleştirecektir. Cildiniz yumuşak ve pürüzsüz bir hisse kavuşurken, duştan sonra uygulanacak olan ürünlerin tüm faydasını almaya hazır olacaktır.

Selülitlere yoğunlaşın: Pürüzsüzleştirici ve şekillendirici Almond Delightful Contours jel ile nazikçe cilde masaj yapın ve bu masajda selülitli bölgeleri hedefleyin. 28 günlük düzenli kullanım sonrası cilt gözle görülür şekilde sıkılaşır.

Cildinize iyi bakın: Ultra taze dokulu, sıkılaştırıcı ve pürüzsüzleştirici Almond Beautiful Shape jel krem ile bacaklarınızda taze bir hisse kavuşun!

3 BASİT ADIMDA SELÜLİT GÖRÜNÜMÜNÜ AZALTIN

SONUÇLAR

14 gün içinde sonuçları görmeye başlayacak ve 1 ay sonunda sıkı görünümlü cildinizin tadını çıkaracaksınız!

Pürüzsüzleştiren ve şekillendiren Almond Shaping Delight:

Şekillenen vücudunuzla gurur duyun! : Kullanan kadınların %81i, 28 günün sonunda daha sıkı hissettiklerini bildirdi.*

Daha pürüzsüz ve nemlenmiş hisseden bir cildin tadını çıkarın! : Kullanan kadınların %100’ü cildinin anında daha nemli göründüğünü bildirdi.*

Almond Beautiful Shape ile:

Adımlarınıza hafiflik katın! : Kullanan kadınların %80, bacaklarının 14 günün sonunda daha hafif bir hisse sahip olduğunu bildirdi.**

*31 kadın üzerinde 28 gün süren Almond Shaping Delight ürün memnuniyeti testi.

**50 kadın üzerinde 28 gün süren, günde iki uygulama yapılan Almond Beautiful Shape ürün memnuniyeti testi.

SONUÇLAR
YORUMLAR

YORUMLAR

Almond Shaping Delight hakkında:
“Çok memnunum. Gerçekten tüm pürüzleri yok ediyor. Kokusuna da bayılıyorum.” Sibel B, İZMİR

YORUMLAR

YORUMLAR

Almond Shower Body Scrub hakkında:
“Cildimi pürüzsüz ve yumuşacık yapıyor. Arınmış hissediyorum. Çok memnunum :)” Duygu Ş

[VIDEO] KUSURSUZ, İPEKSİ VE NEMLİ BACAKLARIN SIRRI

[VIDEO] KUSURSUZ, İPEKSİ VE NEMLİ BACAKLARIN SIRRI

Ayaklarınızı Shea Foot Cream ile besleyici bir bakıma aldıktan sonra, Shea Butter Fabulous Oil vücut yağı ile bacaklarınızı nemlendirin ve ipeksi bir his elde edin. Bacaklarınıza sıkılık ve şekil vermek için ise badem proteinleriyle zenginleştirilmiş Almond Shaping Delight kremi kullanın.

ŞİMDİ İZLE

Benzer konular

Hassas göz çevresi bakımı

Gözleriniz yüzünüzün en önemli yeridir. Gözlerinizdeki anlam sizi diğer insanlara bağlar, aynı zamanda "ruhun aynası"dırlar. Yine de gözlerinizin altındaki narin doku yorgunluk, stres ve yaşlılık göstergelerinin ilk belirdiği noktalardır. Özellikle göz altı bölgeleri için üretilmiş bakım ürünleri kullanmak gözaltı torbaları, mor halkalar, çizgi ve kırışıklıklar için en iyi çözüm yoludur. Siz de bir kaç kolay uygulama tekniğiyle genç ve ışıldayan bir görünüme sahip olabilirsiniz.
> Devamını gör

EVDE DUYULARA HİTAP EDEN BİR SPA GÜNÜ İÇİN ÖNERİLER

Nerede yaşarsak yaşayalım, günlük programın yoğunluğu ve telaşı içinde koşturup dururuz. Hafta sonları ise, sanki iş haftamızın devamı gibidir. Ancak bazen gerçekten de dinlenmeye ihtiyacımız vardır. Bunun içinde kendi evimizden daha iyi bir yer yoktur! Bu durumda neden evinizde kendinize keyifli bir spa deneyimi yaratmıyorsunuz? Kendinizi tazelenmiş ve güçlenmiş hissedeceksiniz. Burada,evde dinlendirici ve duyulara hitap eden bir spa günü geçirmek için bazı öneriler bulacaksınız.
> Devamını gör

İDİL TATARİ İLE L'OCCITANE'DA GÜNLÜK CİLT BAKIMI

İstinye Park mağazamızı ziyaret eden İdil Tatari ile L'Occitane'ın günlük cilt bakımının olmazsa olmazları üzerine konuştuk. İdil'in cilt bakımındaki endişelerine yönelik tavsiyelerimizi ve önerilerimizi videomuzdan izleyebilir, ürünlerimizi keşfedebilirsiniz.
> Devamını gör