Geri

Spa

Konsept

Gerçek bir duyu yolculuğu sunmak amacıyla geleneksel terapilerin, etkililiği kanıtlanmış otantik içeriklerle kaynaştığı spa L'OCCITANE'ın doğal bir uzantısıdır.  

Gözlerinizikapatın ve işte Provans'tasınız. Bu Provans'ın suyu ve kumullarıdır – Camargue bölgesinin. L'OCCITANE Spalarının, bedeni ve zihni gençleştirmek için gerçek birer huzur mabedi olarak tasarlanmasına esin kaynağı olan bu eşsiz topraklardır.

TEDAVİLER

Erkekler ve kadınlar için hazırlanan bol seçenekli menümüz baştan aşağıya sağlık sunmaktadır:

• Uzman cilt bakımı, mesela cildin gözle görülür şekilde genç görünmesini sağlamak için cildi pürüzsüzleştiren ve sıkılaştıran, L'OCCITANE'ın imzası sayılan  “Immortelle Secret of Youth- Ölmez Otu Gençlik Sırrı”
• En popüler "Aromakoloji Gevşeme Masajı"nı, "Derin Doku Yoğun Rahatlama" ve "Shea BesleyiciMasaj"ı içeren, her ihtiyacı karşılayan vücut masajları
• Keseleme ve sarma dahilgeliştirilmiş vücut bakımlarına ek olarak star ürünümüz badem kullanılarak yapılan detoks ve zayıflama uygulamaları
• Hidroterapiler ve saç bakımı

Akdenizin toprakları, içerikleri ve ritüelleri L'OCCITANE Spa tedavilerimizi beslemektedir.

SPALAR & İLETİŞİM

L’OCCITANE Spa uluslararası internet sitesini ziyaret ederek promosyonlarımız ve dünya çapındaki ikonik mekanlarımız hakkında daha fazla bilgi edinin:

L'OCCITANE SPA >