Thé Vert Eau de Toilette 75 ml

Ürün Seçimi

Adet

267,00 ₺
  • İstek listeme ekle
  • Sevginizi paylaşın


Thé Vert Eau de Toilette 75 ml

AÇIKLAMALAR

Zamansız, Sembolik, Resmi, Klasik! Les Classiques de L’Occitane Koleksiyonu ile L’Occitane geçmişteki ikonlaşmış kokularını yeniden canlandırmak için köklerine dönüyor.Provence’da ılık bir yaz öğleden sonrasında,çeşmeden akan suyun serinlettiği bir verandanın gölgesinde, yeşil çay ve narenciye kokuları hafifçe birbirine karışır. Bu narenciye notalar Provence yaşamın tatlı ve baştan çıkarıcı gerçek hatıralarıyla sizi canlandırır.
Hafif ve canlandırıcı olan Thé Vert Eau de Toilette, yeşil çayın taze ve narin aromaları ile zengileştirilmiştir. Erkekler ve kadınlar tarafından eşit derecede beğenilen bu koku canlandırır ve sağlıklı olma hissi yaratır. İlk hissedilen dikkat çekici turunç notalarını orta notalarda, kokunun kalbinde tazelik veren yeşil çay takip eder. Ve son notadaki sedir ve kekiğin odunsu kokusu sıcak bir bitiş sağlar.

KULLANIMI

Nabız noktalarına; boyun, göğüs&bilekler, uygulayın. Kokunun etkisini uzatmak için serinin diğer ürünleriyle beraber kullanın: duş jeli, tıraş jeli, tıraş sonrası kremi.

LES CLASSIQUES DE L'OCCITANE

40 yıllık güçlü esans mirasıyla, L’Occitane Provence çevresindeki en güzel kokuları harmanladı. Her biri eşsiz Klasikler koleksiyonu  ile kökenlerimize dönüyor ve geçmişin ikonik kokularını canlandırıyoruz. Les Classiques de L'OCCITANE

Yorumlar