Geri

Videolar

L'OCCITANENASIL TELAFFUZ EDİLİR?

Müşterilerimize sormak için New York sokaklarına çıktık, "Mağazamızın adını nasıl telaffuz ediyorsunuz?" Bunlar cevaplardan bazıları. Karışıklığıortadan kaldırmak için, kurucumuz,  Olivier Baussan, bize L'OCCITANE adının nasıl doğru telaffuz edileceğini gösteriyor. Sadece  LOK-Sİ-TAN deyin ! (LOK-Sİ-TAN)

[[video:FTJ7dszVraA]]

DEĞERLİ ÖLMEZ OTU

Korsika adasından gelen ebedi çiçek, değerli ölmez çiçeği keşfedin.Ölmez çiçeğin esansiyel yağı olağanüstü yaşlanma karşıtı özelliklere sahiptir ve bizim Divine, Precious ve Brightening cilt bakım serilerimizde kullanılmaktadır.

[[video:1cD8qkm-Vgw]]

MÜŞTERİLERİN FAVORİLERİ

Müşterilerimizin favorisi herbir ürün açıkpazar yerlerinden evinize kadar Provans ruhuyla bezenmiştir. Badem ,lavanta, Shea yağı... Hangisi sizin favoriniz?

[[video:1NW1iUj__B8]]

SHEA YAĞI EL KREMİUYGULAMA VİDEOSU

L'OCCITANE Shea Yağı El Kremi ellerinizi beslemek ve korumak için % 20 Shea yağı içerir. Bu en çok satan ürünümüzün etkililiğini arttırmak için spa eğitim uzmanlarımızdan uygulama tekniklerini öğrenin.

[[video:XqH19giMeRg]]

FANTASTİK PROVANSRiederer, Aix'te BİR PASTANE

"Meilleur Ouvrier de France,"ya da "Fransa'nın En İyi Çalışanı" ödülünün sahibi, pasta ve şekerleme şefi Philippe Segond bizi 1780'den beri Aix-en-Provans'ın vazgeçilmez mekanı olan pastanesinde ağırlamakta.

[[video:u-yQj0Egfng]]

L'OCCITANE VakfıGELECEĞİN MANZARASI

2006 yılında kurulmuş olan L’Occitane Vakfı, günümüzde kadınların ekonomik bağımsızlığı ve görme engellilerin desteklenmesi gibi iki ana misyonla ilgili birçok NGO (Hükümet Dışı Kuruluşlar) ve yardım derneklerine destek vermektedir.

[[video:R0nWp9mMvwE]]