Global Yaşlanma Karşıtı

Ölmez Otu yüz koleksiyonu için L'OCCITANE Korsika'dan gelen, koparıldıktan sonra bile asla solmayan efsanevi Ölmez Otu'nun olağanüstü yaşlılık karşıtı özelliklerini yoğun bir şekilde bir araya getirmiştir. Daha genç görünümlü bir cilt için yaşlanma belirtilerini düzeltmeye yardımcı olan, Ölmez Otu'nun yanısıra 7 doğalkökenli içeriği biraraya getiren Divine Extract (İlahiÖz) serumunu keşfedin.

Bilimsel yenilik: zaman içinde, hücresel DNAnın matriksi değişir ve cilt yenilenme kapasitesini kaybeder: cilt yaşlandıkça yaşlanma belirtileri yoğunlaşır. Doğal kozmetik alanının bir öncüsü olarak L'OCCITANE 2009 yılında formüllerinin etkililiğini hücrelerin kalbinde (epidermis)göstermek için bir kozmetojenik program yaratmıştır.

Güzellik ipuçları

İDİL TATARİ İLE L'OCCITANE'DA GÜNLÜK CİLT BAKIMI

İDİL TATARİ İLE L'OCCITANE'DA GÜNLÜK CİLT BAKIMI

İstinye Park mağazamızı ziyaret eden İdil Tatari ile L'Occitane'ın günlük cilt bakımının olmazsa olmazları üzerine konuştuk. İdil'in cilt bakımındaki endişelerine yönelik tavsiyelerimizi ve önerilerimizi videomuzdan izleyebilir, ürünlerimizi keşfedebilirsiniz.
Hangi yaşlanma karşıtı bakım sizin için ideal?

Hangi yaşlanma karşıtı bakım sizin için ideal?

Yıllar içinde cilt enerjisini kaybeder ve yenilenmesinin yavaşlamasıyla birlikte yaşlanmanın işaretleri görülmeye başlar. Birkaç basit ipucu ile cildinizin güzelliğini geri kazanabilir ve yaşlanmanın işaretleriyle savaşabilirsiniz. Cildinizi genç ve ışıltılı tutmak için, cildinizin ihtiyaçlarına uygun bir cilt bakım ürünü kullanmalısınız!