Almond Delightful Contours - Badem Sıkılaştırıcı Vücut Kremi

L’Occitane, bu ürününde güçlü konsantre aktif içerikleri bademin cildi sıkılaştıran özellikleri ile...
> Devamını gör
  • Yeni
  • Ücretsiz Kargo

Ürün Seçimi

Adet

335,00 ₺
  • Sipariş Teslimi
  • İstek listeme ekle
  • Sevginizi paylaşın
  • Sipariş Kodu: 29BC200A13US

L'Occitane Paylaşımları

#LOccitane #LoveLOccitane @loccitane_tr

L'Occitane anlarını bizimle paylaş!

Daha Fazlası

Almond Delightful Contours - Badem Sıkılaştırıcı Vücut Kremi

AÇIKLAMALAR

L’Occitane, bu ürününde güçlü konsantre aktif içerikleri bademin cildi sıkılaştıran özellikleri ile bir araya getiriyor. Taze jel yapısı badem proteinlerini, silisyum türevi ve vücudu sıkılaştıran badem özleri ile bir araya getirerek vücudu şekillendirirken yüzeyin ton kazanmasını sağlar. Bu patentli kompleksin selilüt görünümünü azaltırken,cildi sıkılaştırma ve pürüzsüzleştirme özelliği vardır. Ürünün ikinci patentinde bulunan badem ve gül ağacı filizlerinden oluşan kompleksin gözlemlenebilir bir şekilde vücudu şekillendirme özelliği vardır.

KULLANIMI

Günde 2 kere kullanılması tavsiye edilir. Üst bacak, kalça, göbek bölgesine aşağıdan yukarıya doğru masaj hareketleriyle uygulanmalıdır.  Sabahları Shaping Delight,  akşamları Beautiful Shape ile kullanıldığında daha hızlı ve etkili sonuçlar alınır.

ALMOND - BADEM

Şubat ve Mart ayında, Provence'ın tarlaları , pembe ve beyaz badem çiçeği ile dolarlar. Nemlendirme ve pürüzsüzleştirme özellikleriyle bilinen badem yağı kendinizi şımartmanız için mükemmel bir üründür. Badem koleksiyonu, vücudu nemlendiren, sıkılaştıran ve şımartan banyo ve duş ürünlerinden oluşmaktadır. Badem çiceği tarlalarında dolaşmaya hazır olun. Almond - Badem

Yorumlar