AQUA RÉOTIER

Aqua Reotier Canlandırıcı Göz Jeli

Yeni | Aqua Reotier Canlandırıcı Göz Jeli

Réotier bölgesinin mineral bakımından zengin suyu, hyaluronik asit ve kafein ile zenginleştirilen Aqua Reotier Canlandırıcı Göz Jeli, göz çevrenizin daha canlı ve dinlenmiş bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Şişkinlik ve koyu halkaların görünümünü azaltır, nem kaybına karşı savaşır.

  • Ücretsiz Kargo
10 /10 (1)

₺240,00

Sepete ekle

Aqua Réotier Nemlendirici Krem

Bu ince yapıdaki krem, cildi nemlendirirken rahatlatır. Kadifemsi dokusu ile bu kremin susuzluk giderici etkisi ve yumuşatma ve pürüzsüzleştirme özelliği birleşir. Formülü sayesinde bir mıknatıs gibi nemi gün boyu cilde hapseder. Cildin, tazelenmesine, canlı görünmesine ve fark edilir bir şekilde dolgun bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

KEŞFEDİN

Aqua Réotier Nemlendirici Jel Krem

Yapısındaki binlerce minik baloncuk sayesinde ciltte anında ferahlık hissedilmesine yardımcı olur. Formülü sayesinde bir mıknatıs gibi nemi gün boyu cilde hapseder. Cildin tazelenmesine, canlı görünmesine ve fark edilir bir şekilde dolgun bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

KEŞFEDİN

Aqua Reotier Nemlendirici Mineral Maskesi

Provence'ın kalbinden gelen Reotier kaynak suyu ile zengin, mineral ve kalsiyum zengini bu maske çok yönlüdür ve her an cilt ihtiyacınızı karşılamaya hazırdır. Polisakkarit molekülü içeren bu maske, buzlu jel formülüyle cildi sarar su hissiyatı verir. Gece maskesi olarak ya da hızlı nem veren uygulama olarak iki şekilde kullanılabilir. Silikonsuzdur.

KEŞFEDİN
Aqua Réotier Serisi Ürünleri