Hediye Sanatı

40 yıla aşkın bir süredir L'occitane kendini doğal içeriklerden meydana gelen en kaliteli kozmetik ürünleri ile zarif ve özenle yapılmış hediyeler sunmaya adamıştır. Size özel olarak sunulan ücretsiz paketleme servisimiz ve ürünlerimizi test etmek için verilen örneklerimiz gibi ayrıcalıklı servislerimizden yararlanabilmeniz için sizi L'occitane'in eşsiz hediye deneyiminde yer almaya davet ediyoruz.

BİRİNCİ SINIF HEDİYE PAKETLEME

BİRİNCİ SINIF HEDİYE PAKETLEME

İster arkadaşlarınız ve yakınlarınız için özel bir hediye bulma telaşında olun, ister kendinizi Provence tarzı şımartmak istiyor olun, siparişinizi sonlandırırken şaşırılmaya hazır olun. Siparişinizin göndereceğiniz adrese özel L'occitane hediye paketleri içinde paketlenmiş halde ulaşmasını veya paketlemeyi kendiniz yapmayı tercih ederseniz gerekli materyallerin size ulaşmasını talep edebilirsiniz. Aynı zamanda hediyenize arzu ettiğiniz takdirde özel bir mesaj da ekleyebilirsiniz.

AYRICALIKLI HEDİYE KARTLARI

AYRICALIKLI HEDİYE KARTLARI

Hayalinizdeki hediyeyi bulamadınız mı? Yakınlarınıza hediye kartlarımızı hediye ederek lüks bir hediye seçimi şansı sağlayabilirsiniz. Fiyat aralığını siz seçin, favori seçimlerini mağazalarımızdan veya internet üzerinden onlar yapsın. Aynı zamanda Karakteristik Hediye Kartı kutumuz ve yazabileceğiniz kişisel mesajınızla hediyenizi daha özel kılabilirsiniz.

şimdi alın

ONLINE HEDİYE KARTI

Kolay hediye seçimi, kolay ulaşım

şimdi alın
Hediyenizi özgünleştirin

Hediyenizi özgünleştirin

Provence tarzı kağıtla sarılmış kutunuzu yakınlarınız için bırakacağınız notunuzla daha da kişiselleştirebilirsiniz.

En Sevilen Hediyeler