Badem El Kremi - Özel Koleksiyonu - Limited Edition 30 ml

Enriched with almond milk and almond oil, this silky-smooth cream helps to nourish and soften the hands while enveloping them with the subtle and...
> Devamını gör

Ürün Seçimi

Adet

46,40 ₺ 58,00 ₺
  • Sipariş Teslimi
  • İstek listeme ekle
  • Sevginizi paylaşın
  • Sipariş Kodu: 29MA030A178H

L'Occitane Paylaşımları

#LOccitane #LoveLOccitane @loccitane_tr

L'Occitane anlarını bizimle paylaş!

Daha Fazlası

AÇIKLAMALAR

Enriched with almond milk and almond oil, this silky-smooth cream helps to nourish and soften the hands while enveloping them with the subtle and mouthwatering scent of fresh almonds. Our non-greasy formula has a creamy texture, perfect for hydrating hands during all the day.

Provence, a land full of enchantment, meets the bright, bold, beautiful world of the famous fashion house, Castelbajac Paris.
L’Occitane en Provence invites you to explore imaginary, fantastical constellations, adorned with gifts and wonders, for a very special limited edition. 
Discover our iconic Almond range, redesigned with a touch of magic by Castelbajac Paris.
Nourishing and softening hand cream.
Enriched with almond milk and almond oïl.

ALMOND - BADEM

Şubat ve Mart ayında, Provence'ın tarlaları , pembe ve beyaz badem çiçeği ile dolarlar. Nemlendirme ve pürüzsüzleştirme özellikleriyle bilinen badem yağı kendinizi şımartmanız için mükemmel bir üründür. Badem koleksiyonu, vücudu nemlendiren, sıkılaştıran ve şımartan banyo ve duş ürünlerinden oluşmaktadır. Badem çiceği tarlalarında dolaşmaya hazır olun. Almond - Badem

Yorumlar