BB CC kremler - l'Occitane

BB YA DA CC KREM: HANGİSİNİ SEÇMELİ?

Her ikisi de “akıllı” olan bu kremler cildinize birden çok fayda sağlıyor; ancak farklı özelliklere sahipler. Sizin için ideal olanı aşağıdaki rehber yardımıyla keşfedin!

BB Krem - l'Occitane

BB KREMLER

Kusurları gizler ve cilt yapısını düzenler


Gölge
Farklı gölgelendirmeler ile cilt tonunuza kusursuz şekilde uyan rötuşlar yapın.

Fondöten
BB kremler, fondötene ihtiyaç olmadan kusursuz bir gizleme ve düzeltme sağlar. Daha sofistike sonuçlar için ise makyaj bazı olarak BB kremi kullanabilirsiniz.

Güneş koruması
30 faktör güneş koruması sayesinde L’Occitane BB krem cildinizi güneşin zararlı etkilerinden korur.
BB kremlerimizi keşfedin
CC Krem - l'Occitane

CC KREMLER

Doğal bir güzellik sunar: taze, ışıltılı ve eşit bir cilt tonu... Gölge CC kremler, ciltle temas ettiği zaman cildin doğal tonuna göre adapte olan pigmentler içerir. Fondöten CC kremin içerdiği pigmentler cilt tonunu eşitler. Doğal görünümlü sonuçlar için ihtiyacınız olan tek şey CC kremdir. Daha sofistike sonuçlar için ise, CC kreminizi kusursuzlaştırıcı bir makyaj bazı olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede fondöteninizi uygulamanız çok daha kolay olacaktır! Güneş Koruması L’Occitane Peony CC Cream, 20 faktör güneş koruması sunar.
CC kremlerimizi keşfedin
Seçiminizi yapmanızı kolaylaştıracak 5 soru - BB CC kremler - l'Occitane

SEÇİMİNİZİ YAPMANIZI KOLAYLAŞTIRACAK 5 SORU

1) Kusurları gizlemek, tam ve doğal bir bitiriş yapmak mı istiyorsunuz? BB kremi seçin. 2) Taze, ışıltılı ve eşit renk tonuna sahip bir cilt mi istiyorsunuz? CC kremi seçin. 3) Hem yaşlanma karşıtı hem de cilt kusursuzlaştırıcı olan çok amaçlı bir krem mi istiyorsunuz? Precious BB Cream’i seçin. 4) Donuk cilt görünümünüzü aydınlatmak mı istiyorsunuz? Peony CC Cream’i seçin. 5) Daha pürüzsüz bir görünüm sağlayan bir makyaj bazı mı arıyorsunuz? Peony CC Cream’i seçin.
Yağlı cilt - Peony CC Krem - l'Occitane

PEKİ YA YAĞLI CİLTLER?

Kusurları gizlerken (BB) ve cilt tonunu eşitlerken (CC) gözenekleri tıkamazlar! Peony CC Cream, tazelik etkisi sunar ve bu yağlı ciltler için idealdir. Ayrıca ultra mat bir bitiriş istiyorsanız, önce cildinize BB veya CC kremi sürmeniz ve sonrasnıda üzerine ince bir tabaka pudra uygulamanız yeterli olacaktır.

BB Kremler

İlgili Makaleler

Müşteri yorumları - l'Occitane

Yorumlar

About the Peony CC Cream: "Ben bu ürünü yazın oldukça kullanışlı buluyorum. Hem cilt tonunu dengeleyip, hem de gün boyu yokmuş gibi hafiflik hissi sağlıyor. Oldukça başarılı! " Tuğçe, TR

Cilt bakımı rutini - l'Occitane

3 adımda kusursuz görünen bir cilt

1. Işıltılı ve eşit bir cilt tonu için CC kremi uygulayın. 2. Taze bir görünüm için sonrasnıda yüz mistini spreyleyin 3. Doğal ve hafif bir renk veren ve nemlendiren dudak balmları ile bitirişi yapın.

Şimdi izle
Immortelle - l'Occitane

Yaşlanma işaretleri ile savaşın

Kusurları gizleme ve doğal bir görünüm sunmanın dışında L’Occitane Precious BB Cream, organik ölmez otu ile zenginleştirilmiştir. Eşsiz uzun ömürlü olan bu bitkilinin organik esansiyel yağı, özel yaşlanma karşıtı bir bakım sunan aktif moleküllere sahiptir.

Peony - l'Occitane

IŞILTI VEREN İNCİ PARTİKÜLLERİ

Peony CC kremin içerisinde sadece cilt tonunu eşitleyen pigmentler değil, aynı zamanda ışıltı veren inci taneleri de mevcuttur. Bu sayede cilt yapısı taze, güzel ve ışıltılı bir görünüme kavuşur!

Nemlendirici - l'Occitane

KİMYASAL İÇERMEYEN BİR NEMLENDİRME

Tüm L’Occitane BB ve CC kremlerin nemlendirici özelliği bulunmaktadır ve bu ürünler herhangi bir kimyasal içermeden cildi konfor ile sarmalar.

BB ve CC kremler - l'Occitane

KISALTMALARIN ANLAMI...

BB: Blemish Balm (Kızarıklık Balzamı) CC: Color Control (Renk Kontrolü)