{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no", "memberTypes": "Logged Out" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": { "pageType": "Homepage", "pageBreadcrumb": "Ana Sayfa>" } }
{ "type": "gtmStart" }
SEPETİM
Sepet
ARA TOPLAM
1250
Siparişleriniz Bayram tatili sebebiyle en erken 15.04.2024'de kargoya verilecektir
SEPETİ GÖRÜNTÜLE
Siparişleriniz Bayram tatili sebebiyle en erken 15.04.2024'de kargoya verilecektir 1.250 TL ve üzeri alışverişinizde kargo ücretsiz!
Altı Nokta Körler Vakfı'nı Destekliyoruz!

Altı Nokta Körler Vakfı'nı Destekliyoruz!

1972 yılında çalışmalarına başlayan Vakıf, Türkiye'de körlerin eğitilmesi, rehabilite edilmesi, iş yerlerine yerleştirilmesinin yanı sıra körlüğün önlenmesi ve sorunlarına yönelik çalışmalar yürütmek amacı ile kurulmuştur. Altı Nokta Körler Vakfı ile iş birliğimizle hazırladığımız Beauty Box Best Seller kutumuz ile engellenebilir körlükle mücadele etme konusunda farkındalık oluşturmaya çabalıyoruz. Satın alacağınız her bir Beauty Box'ın 50 TL'sını Altı Nokta Körler Vakfı'na bağışlıyoruz.

Beauty Box Best Seller

Beauty Box Best Seller

L'Occitane'ın en sevilen ürünlerinin seyahat boylarından oluşan Beauty Box Best Seller kutumuz ile sevdikleriniz için en anlamlı hediye seçeneği.

Beauty Box Best Seller
{ "item_id": "KFRBTYBOX24J", "item_name": "Beauty Box Best Seller", "currency": "TRY", "discount": 0, "item_brand": "L'OCCITANE en Provence", "item_category": "Bakım Setleri", "item_category2": "", "item_category3": "", "item_variant": "", "price": 1000, "quantity": 1, "index": 0 }
1.000,00

L'OCCITANE X ALTI NOKTA KÖRLER VAKFI

2018 yılından beri Altı Nokta Körler Vakfı ile iş birliğimizi sürdürüyoruz.

Türkiye'deki kullanıcılarımız ve L'Occitane Vakfı sayesinde 2019'da Altı Nokta Körler Vakfı'na 20 bin Euro bağış yapılmış ve pakimetri makinesi alınmıştır. Bu kapsamında vakıf tarafından ihtiyacı olan 15 bin kişiye ücretsiz muayene desteği verilmiştir.

Görme'ye Önem Veriyoruz!

Görme'ye Önem Veriyoruz!

Dünya çapında 1,1 milyardan fazla insan kör veya görme engellidir ve en az bir milyar kişinin göz bakımı hizmetlerinde kalıcı erişime ihtiyacı vardır. Zamanında tanı konulup tedavi edilirse vakaların %90'ında körlük önlenebilir.

DAHA FAZLASI