Candied Fruit Scented Candle - Meyve Şekerlemesi Kokulu Mum

Ürün Puanı 5 /5 (1 değerlendirme)
Tefarik (paçuli), vanilya ve karamel bazlı, çiçek ve bala bulanmış kurutulmuş meyveyi biraraya getiren tatlı bir koku. Yaklaşık...
> Devamını gör

Ürün Seçimi

Adet

120,00 ₺
 • Sipariş Teslimi
 • Sevginizi paylaşın
 • Sipariş Kodu: 26BG100FC15

AÇIKLAMALAR

Tefarik (paçuli), vanilya ve karamel bazlı, çiçek ve bala bulanmış kurutulmuş meyveyi biraraya getiren tatlı bir koku. Yaklaşık 20 saat süreyle yanar.

KULLANIMI

Mumun ömrünü uzatmak için,

Mumu yakmadan önce elinizle düzeltin, ve yakmadan önce 5mm.lik kısmını her defasında kesin. Mumu her yaktığınızda sıvı mum birikintisi kabın kenarına varıncaya kadar yanmasını sağlayın.


Alınması gereken tedbirler: Yanan mumun yanından ayrılmayın.  Isıya dayanıklı bir yüzeye yerleştirin. Çocuklardan ve evcil hayvanlardan uzak tutun. Uzun süre yanan mumun kutusu çok sıcak olabilir.  Arka arkaya 4 saatten fazla yakmayın. Mum yanarken hareket ettirmeyin. Erimiş haldeyken cam ile temasından kaçının.

EV KOLEKSIYONU

Akdeniz geleneğinde misafirleri bir koku bulutuyla karşılamak çok zarif bir misafirperverliğe işaret eder. En kaliteli Provencal içeriklerden yaratılan koku seçeneklerimiz evinizin sımsıcak ve yatıştırıcı kokularla hafifçe koulandırılmasını sağlar. Ev Koleksiyonu

İÇERIKLER

PARAFFIN - ISOPROPYL PALMITATE - PARAFFINUM LIQUIDUM/MINERAL OIL - PARFUM/FRAGRANCE - COUMARIN - CITRAL - LIMONENE - LINALOOL.

Yorumlar

Ortalama Puanı 5Maksimum puan:5 YORUM YAP
 • Hiç bitmesin

  Severek kullaniyorum. Piyasadakilere gore kokusu daha fazla ortama yayiliyor.

  Bu yorum sizin için faydalı oldu mu?
  • Ürün Puanı
   5 Maksimum puan: 5
  • Şehir İstanbul
YORUM YAP

MÜŞTERİLERİMİZİN AYRICA BEĞENDİKLERİ