Cedrat Energizing Face Splash 150 ml - Cedrat Enerji Veren Yüz Toniği 150 ml

Sabahları düzenli bir şekilde cidi tazelemek için!Erkeklere özel üretilmiş çok yönlü bu  toniğin...
> Devamını gör

Ürün Seçimi

Adet

128,00 ₺
  • Sipariş Teslimi
  • İstek listeme ekle
  • Sevginizi paylaşın
  • Sipariş Kodu: 20AR150CD16

L'Occitane Paylaşımları

#LOccitane #LoveLOccitane @loccitane_tr

L'Occitane anlarını bizimle paylaş!

Daha Fazlası

Cedrat Energizing Face Splash 150 ml - Cedrat Enerji Veren Yüz Toniği 150 ml

AÇIKLAMALAR

Sabahları düzenli bir şekilde cidi tazelemek için!Erkeklere özel üretilmiş çok yönlü bu  toniğin etkileri;- Cildi nemlendirme ve canlandırmaya,- Sebum oluşumunu dengeleyerek cildi matlaştırmaya,-Çevresel faktörlere karşı cildi korumaya yardımcı olur. Gün içerisindeki yağlanmayı engellemek için temiz cilde göz pamuğuyla ürünü uygulayın. Tıraş sonrası spreyi olarakta kullanılan bu ürün, yüze ve boyuna, gerginlik ve hassasiyeti azaltmak için de kullanılır. Veya, göğüs ve omuzlarda enerji veren etkisinden dolayı kullanımıda önerilir.  Taze, hafif formülüyle cildi yağlandırmadan hızlıca  emilir.Nem veren içerikler ve  B5 provitaminiyle zenginleştirilen Cedrat Enerji Veren Yüz Spreyi Korsika’dan organik ağaç kavunu özü içeriğiyle nemlendirmeye yardımcı olur.Öncesinde, sabahları cildinizi temizlemek için Cedrat Face Cleanser ı keşfedin.

KULLANIMI

Tıraş sonrası yüze ve boyuna uygulayın.Üründen elinize bir miktar alın ve tıraş olan bölgeye nazikçe aşağıya doğru hareketler ile uygulayın. Tonik gibi kullanımda,temiz, kuru cilde  ıslatılmış göz pamuğu ile veya parmak uçları ile uygulanır. Gözle temas ettirmeyiniz.

CEDRAT

L’Homme Cologne Cedrat: Kaçışın tam özü. Karakter dolu erkek parfümü. L'Homme Cologne Cedrat Eau de Toilette, sonsuz bir ufuktaki kaçışın esansıdır. Deniz suyunun tazeliğini, ağaç kavunuyla birleştiren karışımın, su ve narenciyeden gelen canlı notaları, cezbedici odunsu baharatların üzerinde yer alır.   L’OCCITANE bu gizemli turunç meyvesinden, enerji verici ve taze bir ürün grubu elde etti.   Yeni maskülen kokumuz Eau de Cedrat’ı ve ağaç kavunu özlerinden elde edilen cilt bakımı ürünlerini keşfedin. Ender bulunan bu gizemli bitki, enerji verici ve tazeleyici ürünler sunuyor. Yenilenmiş bir cilt için Cedrat cilt bakımı ürünlerini deneyin. Cedrat

Yorumlar