{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no", "memberTypes": "Logged Out" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": { "pageType": "ProductListing", "pageBreadcrumb": "Ana Sayfa>Ci̇lt Bakimi>Ürün Çeşi̇tleri̇>Yüz Spreyleri" } }
{ "type": "gtmStart" }
SEPETİM
Sepet
ARA TOPLAM
1250
Siparişleriniz Bayram tatili sebebiyle 20.06.2024'de hazırlanmaya başlanacaktır
SEPETİ GÖRÜNTÜLE
1.250 TL ve üzeri alışverişinizde kargo ücretsiz! Siparişleriniz Bayram tatili sebebiyle 20.06.2024'de hazırlanmaya başlanacaktır
Yüz Spreyleri Ürünler (0)
FİLTRE
Hepsini Temizle
10
(0 ürün)

Yüz Spreyleri

Günlük cilt bakım ritüelinizi yüz spreyleri ile tazeleyin! Cildinizi canlandırmak ve nemlendirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Günlük güzellik rutininizi yüz spreyleriyle keyiflendirin. Bu spreyleri gittiğiniz her yere yanınızda götürebilir ve günün her saati dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz!
Yüz Spreyleri Ürünler (0)
Yüz Spreyleri (0)
FİLTRE
Hepsini Temizle
FİLTRE
TEMİZLE
UYGULA
{ "type": "productListViewed", "payload": [ ] }
{ "event": "google-push-event", "ecommerce": { "items":[ ] } }
{ "event": "select_item", "ecommerce": { "items": [ ] } }

Sonuç Bulunamadı.

Gün İçinde Cildinize Nem Vermenin En Harika Yolu

Daha önce yüz spreyi kullanmamış olanlar için en baştan başlayalım; İki farklı yüz misti vardır. Nemlendirici ve canlandırıcı yüz spreyleri ve makyaj sabitleyici yüz mistleri.

Sıcak bir günde serinletici bir yüz spreyinin nemlendirici hissine alışırsanız bir daha kolay kolay vazgeçemezsiniz. Genellikle esansiyel yağlarla dolu bu ultra ince spreyler, makyajı uygulamadan önce ya da makyaj yaptıktan sonra kalıcılık kazandırmak ve donuk cildi canlandırmak için kullanılır.

Yüz mistlerinin genellikle spa benzeri harika kokuları vardır. Yüzünüze gün içinde bir nemlendirici sprey sıkmak sadece sizi parlatmakla kalmaz yanı sıra stres giderici bir etki yapar. Ne kadar işiniz olursa olsun kendini yenilemenin, adeta sabah hazırlanıp henüz evden çıkmış gibi bir ferahlık gelmesinin bilinen daha kısa bir yolu yoktur.

Gün İçinde Güzel Görünmenin Sırrı

Günlük yüz bakımının bir parçası haline gelen yüz spreyleri, hem temel vitaminler hem de mineraller açısından zengindir. Sıkıldığı anda yüzde serinletici bir hidrasyon artışı sağlamasını da bitkisel içeriklerine borçludur. Tüm cilt tipleri için uygun olan yüz mistleri, cildi bitkisel aktifler yönünden zengin yapısıyla uyandırır, özellikle donuk ciltlerde mükemmel çalışır.

Yüz Spreyi Nedir?

Yüz spreyi, cildinizi sakinleştirici bileşenlerle gün içinde defalarca kez nemlendirir. Açık havada veya klimalı ortamlarda yüz için bir kurtarıcı rolündedir. Hatta saniyeler içinde makyajınıza bile tazelik kazandırır.

Yüz Spreyi Nasıl Kullanılır?

Mist şişesini yüzünüzden yaklaşık 6-8 cm uzakta tutun ve 2-3 kez püskürtün. Bir dakika boyunca elinizi yüzünüze götürmeden kurumasına izin verin ve cildinizin tüm iyiliği emdiğini hissedin!

Güneşin Kaybettirdiği Nemi Geri Almak İçin

Cildinizi hem UVA hem de UVB ışınlarından korumak için bol miktarda hidrasyona ihtiyacınız vardır ve bu noktada nemlendirici yüz spreyi devreye girer. Nemlendirici sprey, doğal yüz bakımında nemlendirici kadar etkilidir. Hatta bazen daha fazla. Özellikle yaz aylarında cildi sağlıklı ve nemli tutmak için en pratik destek olmaya adaydırlar.

Yüz spreyleri neredeyse bir tonik gibi çalışırlar. Mistler, cildin bakım bileşenlerini daha iyi emmesine yardımcı olarak cildinize anında beslenme ve ferahlık sağlarlar. Parlayan, yağlı ciltler, önce yüz spreyi, ardından nemlendirici uyguladığında pH dengesini de dengeler. 

Yüz Misti Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

  • Tabii ki, yoğun nemlendirme.
  • Donuk ve kuru ciltten kurtulmanıza yardımcı olur.
  • Yorgun bir yüzün üstesinden gelmenize yardımcı olur ve cildinize anında enerji artışı sağlar.
  • Cilt tahrişiyle savaşmanıza yardımcı olur ve yatıştırıcı bir etki sağlar.
  • Sabah evden çıkmadan sürdüğünüz SPF korumalı nemlendiricinizi cilde hapseder.
  • Makyajınızı sabitlemek için kullanılabilir, pürüzsüz ve nemli bir görünüm için makyaj yapmadan önce de uygulayabilirsiniz.

Yüz Spreyini Ne zaman Püskürtmeliyim?

Sabah ve akşam yüzünüzü temizledikten hemen sonra diğer cilt bakım ürünlerini uygulamadan önce kullanabilirsiniz. Yüz bakımı yaparken nemlendiricinizi daha aktif hale getirmek için önce altına sonra üstüne sıkabilirsiniz. Makyajınızı bitirdikten sonra nemli bir görünüm kazandırmak ve fazla pudradan kurtulmak için yardımcı olmak için de püskürtebilirsiniz. Gün içinde yüz spreyi uygulamak diğer nemlendiricilerin aksine makyajınızı bozmaz.

Eğer yüzünüz aşırı yağ salgılıyorsa gün boyunca parlamayı kontrol etmek için kurutma kağıtları tek seçeneğiniz değildir. Doğru doğal bileşenlere sahip bir yüz spreyi, fazla yağı emer ve aynı zamanda nem sağlayabilir.

Sivilceye meyilli bir cildiniz varsa, kontrol altında tutmak için bir aydınlatıcı sprey kullanabilirsiniz. Düzenli sprey kullanmak, kullandığınız diğer ürünlerin emilimini de artırır.

Gün İçinde Cildin Nem Seviyesini Dengeleyin

Unutmayın nemli bir cilt sünger gibidir. Üzerine ne sürerseniz sürün hızla emer. Bu nedenle losyonlarınızı, yüz yağlarınızı ve kremlerinizi bir yüz spreyi tabakasının üzerine uygulamak, ürünlerin performansını en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur.

Ultra ince ve alkolsüz bir yüz spreyi doğanın sizden hava kirliliği, güneş ve yaşla birlikte aldıklarını geri vermeye odaklanır. Makyaj sonrası sabitleyici kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat ideal olan makyaj sabitleyici spreyleri her gün kullanmak değil, özel günlerde kullanıp, makyajınızın gece boyu ilk yapıldığı anki gibi görünmesine yardımcı olmaktır.

Çantanızda taşıyacağınız, iş yerinde masanızda tutacağınız nemlendirici bir yüz spreyi, günün cildinizden aldıklarını geri vermeye yardımcı olmanın en iyi yoludur. En doğal içerikli yüz spreylerini keşfedin...