• Ücretsiz Kargo

Delicious Lip Oil - Dudak Parlatıcısı Pink Mecanic 10 ml

Yeni lezziz Dudak Parlatıcısı - Pink Mecanic'i keşfedin! Dudaklara 8 saate kadar nemlendirme sağlar ve etkileyici bir parlaklık verir. Meyvemsi tadı ise tam yemelik! Silikon ve hayvansal kaynaklı bileşenler içermez.
Adet
₺104,00 ₺130,00
 • Sipariş Teslimi
 • Sevginizi paylaşın
 • Sipariş Kodu: 11GH010F20
AÇIKLAMALAR
Leziz Dudak Parlatıcısı Pink Mecanic'i keşfedin! Dudaklara 8 saate kadar nemlendirme sağlar ve etkileyici bir parlaklık verir. Meyvemsi tadı ise tam yemelik!
Silikon ve hayvansal kaynaklı bileşenler içermez.

%100 vejeteryan
8 saate kadar nemlendirme
Parlak görünüm
Silikon içermez
KULLANIMI
Meyveli Dudak Parlatıcısını tek başına uygulayabilir veya daha parlak ve doğal bir renk elde etmek için Dudak Peelinginden sonra kullanabilirsiniz.
MAKYAJ
Meyve ve E vitamini ile zenginleştirilmiş, rengarenk dudak ürünlerimizden oluşan makyaj koleksiyonumuzu keşfedin. L'Occitane Makyaj Serisi, Provence pazarlarına yayılan, gün ışığı ile keyifle renklenmiş doğal meyvelerin aromalarından esinlenerek yaratıldı. Meyveli rujlar, dudak peelingleri, balmlar ve dudak yağları ile geniş bir ürün yelpazesi içeren makyaj koleksiyonumuz, meyve aromaları ve E vitamini içeriği ile dudaklarınızı nemlendirir, renklendirir ve yumuşatır. Makyaj
İÇERİKLER
OCTYLDODECANOL - DIISOSTEARYL MALATE - HYDROGENATED POLYISOBUTENE - CAPRYLIC / CAPRIC TRIGLYCERIDE - SQUALANE - POLYBUTENE - ETHYLCELLULOSE - C10-18 TRIGLYCERIDES - LAURYL LAURATE - POLYETHYLENE - RICINUS OUR (CITRUS OURIS) (CITRUS OURIS) (CITRUS OURIS) (CITRUS OURIS) (CITRUS OURIS) (CITRUS OURIS) (CITRUS OURIS), CITRUS OUR ORANGE) PEEL OIL - PUNICA GRANATUM SEED OIL - DAUCUS CAROTA SATIVA (CARROT) ROOT EXTRACT - CITRUS PARADISI (GRAPEFRUIT) FRUIT EXTRACT - HELICHRYSUM ITALICUM FLOWER OIL - HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OILENE / PROHYLENE / PROHYLENE / STOCOPHERYPHERYPHERY BUTYLENE / ETHYLENE / STYRENE COPOLYMER - AQUA / WATER - AMMONIUM GLYCYRRHIZATE - TOCOPHEROL - LECITHIN - ASCORBYL PALMITATE - GLYCERYL STEARATE - GLYCERYL OLEATE - CITRIC ACID - PARFUMONENE / FRAGRHIZATE - BENZAGRHIZATE 45 - CLYCERYL STEARATE - GLYCERYL OLEATE - CITRIC ACID - PARFUMONEN4 - CLINKE 454 - BENZAGRANCE 2899 - CIYCERYL OLEATE - CITRIC ACID - PARFUMONENE / FRENKE LINKE 454 - 2899 - BENZAGRANCE 2899 / IRON OXIDES - CI77492 / IRON OXIDES

Yorumlar

MÜŞTERİLERİMİZİN AYRICA BEĞENDİKLERİ

EN İYİ SONUÇ İÇİN BİRLİKTE KULLANIN
 • Bu öğeyi hariç tut
  Delicious Lip Oil - Dudak Parlatıcısı Pink Mecanic
  Delicious Lip Oil - Dudak Parlatıcısı Pink Mecanic
  ₺104,00 ₺130,00
 • Bu öğeyi hariç tut
  Delicious Lip Scrub - Dudak Peelingi Frozen Melon
  Delicious Lip Scrub - Dudak Peelingi Frozen Melon
  ₺128,00 ₺160,00 Ürünü incele
 • Bu öğeyi hariç tut
  Delicious Primer Balm - Dudak Primer Balm
  Delicious Primer Balm - Dudak Primer Balm
  ₺220,00 Ürünü incele
 • Bu öğeyi hariç tut
  Fruity Lip Perfector - Kusursuzlaştırıcı Meyveli Dudak Balmı
  Fruity Lip Perfector - Kusursuzlaştırıcı Meyveli Dudak Balmı
  ₺220,00 Ürünü incele
Ürün seçilmiştir 0