L’OCCITANE GÖRMEYE ÖNEM VERİYOR

Görme testi

ENGELLENEBİLİR KÖRLÜĞE KARŞI SAVAŞIYOR

Dünyada 285 milyon kişinin görme engeli var veya görme bozukluğu yaşıyor ve yapılan araştırmalar bu kişilerin %80 ninin görme engelinin oluşmadan önüne geçilebileceğini bize gösteriyor. L’OCCITANE, 2000 senesinden beri doğru teşhis ve tedavi ile engellenebilir körlüğe karşı savaşmak için lokal programları destekliyor.

Logo

NEDEN GÖRME?

Değerleri içersinde tüm duyulara hitap etmeyi hedefleyen L’OCCITANE, görmeye önem veriyor. L’OCCITANE VAKFININ web sitesini ziyaret ederek konu ile ilgili yaplan çalışmalar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Keşfet
Braille broşürü

GERÇEK KURUMSAL DESTEK

L’OCCITANE 1997 senesinden beri ürün isimlerini barille alfabesi ile ambalajlarına yazıyor. Buna ek olarak Vakıf, L’OCCITANE çalışanlarını çeşitli projelerde gönüllü olarak çalışmasını destekliyor.

Daha fazla öğren
Çocuklar sohbet ediyor

TEŞEKKÜRLER!

Geçtiğimiz yıllarda, L’OCCITANE tasarladığı özel “destek ürünleri” ile göz bakımını destekleyen projeler için para topladı.

L’OCCITANE Vakfı, karın %100* nü ortaklaşa çalıştığı STK ların göz sağlığı projelerine bağışladı.

Sizlerinde desteği ile 2000 senesinden beri gelişlmekte olan ülkelerde 2 milyon kişi göz bakımı ile ilgili eğitim almıştır.

*Mağazalardaki satış fiyatından vergi, ulaşım ve üretim maliyetleri düştükten sonra
Logo Vizyon Birliği

YEPYENİ BİR HEDEF

L’OCCITANE da en tutku duyduğumuz şey, destek projeleridir. Yeni projemiz “Union For Vision” programı ile 2020 senesine kadar 10 milyon kişiye göz muayenesi ulaştırmayı planlıyoruz.
Orbis Uçağı

GÖRME İÇİN YENİ HEDEFLER

L’OCCITANE, 2000 sensinden itibaren Orbis (görme engeli konusunda çalışmalar yapan STK) ile ortak çalışmalar yapıyor. Beraber, eğitimli doktorları dünyada farklı noktalara taşıyan “Uçan Göz Hastanesi” projesini başlattılar.

ORBİS’İ KEŞFEDİN