Engellenebilir Körlükle Mücadele Ediyoruz

Engellenebilir Körlükle Mücadele Ediyoruz

L'OCCITANE olarak engellenebilir körlükle mücadele için sivil toplum kuruluşlarına destek oluyoruz. Bu proje için özel olarak tasarlanmış çantamızın tüm geliri ilgili derneklere adınıza bağışlanmaktadır.

Destek Olun
Logo

EN ÖNEMLİ DEĞERİMİZ

L'OCCITANE olarak tüm dünyada, 17 yıldır engellenebilir körlükle ilgili bilinci geliştirmek için pek çok Sivil Toplum Kuruluşunun desteğiyle, bu konuyla ilgili mücadele veriyoruz. Körlüğün %80'i engellenebilir nedenlerden oluşurken, dünyada 285 milyona yakın insan kör ya da görme engelli!

DEĞERLERİMİZ
Braille broşürü

UNION FOR VISION PROJESI

UNION for Vision 10by20 programı ile, L'Occitane engellenebilir körlükle ilgili mücadelesine tüm dünyada devam devam ediyor. Globalde 2020 yılına kadar hedefimiz 10 milyon kişiye göz muayenesi ulaştırmak.

DAHA FAZLA BİLGİ

ALTI NOKTA KÖRLER VAKFI DESTEĞİ

L'Occitane Vakfı ve L'Occitane Türkiye olarak,  dayanışma çantalarımızın tüm gelirini Altı Nokta Körler Vakfı'na kornea kalınlığı ölçümünde kullanılan Pakimetri* makinesinin alınması için bağışlıyoruz.

Çocuklar sohbet ediyor

TEŞEKKÜRLER!

Geçtiğimiz yıllarda, L’OCCITANE tasarladığı özel “destek ürünleri” ile göz bakımını destekleyen projeler için para topladı.

L’OCCITANE Vakfı, karın %100* nü ortaklaşa çalıştığı STK ların göz sağlığı projelerine bağışladı.

Sizlerinde desteği ile 2000 senesinden beri gelişlmekte olan ülkelerde 2 milyon kişi göz bakımı ile ilgili eğitim almıştır.

*Mağazalardaki satış fiyatından vergi, ulaşım ve üretim maliyetleri düştükten sonra
Logo Vizyon Birliği

YEPYENİ BİR HEDEF

L’OCCITANE da en tutku duyduğumuz şey, destek projeleridir. Yeni projemiz “Union For Vision” programı ile 2020 senesine kadar 10 milyon kişiye göz muayenesi ulaştırmayı planlıyoruz.