{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no", "memberTypes": "Logged Out" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": { "pageType": "Homepage", "pageBreadcrumb": "Ana Sayfa>" } }
{ "type": "gtmStart" }
SEPETİM
Sepet
ARA TOPLAM
1250
Siparişleriniz 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
SEPETİ GÖRÜNTÜLE
1.250 TL ve üzeri alışverişinizde kargo ücretsiz!

BİZLER DEĞİŞİMİN ÖNCÜLERİYİZ

L'OCCITANE en Provence 1976'dan beri, doğanın harikalarını dünyayla paylaşmak amacıyla güzellik ve cilt bakımı ürünleri hayal ediyor, üretiyor ve satıyor. Amacımız sadece sürdürülebilir topraklar değil, ekosistemleri yeniden oluşturmaktır. Güzelliğin gözün görebileceğinin ötesine geçtiğine inanıyoruz. Tohumdan cilde, tüm yaklaşımımızda bütünseliz. L'OCCITANE'da her zaman Değişimin Öncüleri olduk. Bu tutum bizim için yeni değil. Dünya için olumlu bir değişim yaratmak amacı ile elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz ve çevremizdeki herkese de aynı şeyi yapmaları için ilham olmaya çalışıyoruz.

L'Occitane Video

EYLEMLERİMİZLE DEĞİŞİME ÖNCÜLÜK EDİYORUZ

EYLEMLERİMİZLE DEĞİŞİME ÖNCÜLÜK EDİYORUZ

DOĞAYI YETİŞTİRİYORUZ

DOĞAYI YETİŞTİRİYORUZ

Sürdürülebilir tarıma inanıyoruz ve organik içeriklerimizi yetiştirmek için agro-ekolojik yöntemler geliştiriyoruz. Bizi çevreleyen değerli ekosistemler ve doğal ortamlar üzerinde baskı oluşturmayacak şekilde sürdürülebilir bir şekilde çalışıyoruz.

MUCİZELERİ AÇIĞA ÇIKARIYORUZ

MUCİZELERİ AÇIĞA ÇIKARIYORUZ

Doğadaki her şey gibi saçımızın ve cildimizin de kendi ekosistemlerine sahip olduğunu anlıyoruz. Yenilenmelerini desteklemek için, yeni buluşlar ortaya çıkana kadar araştıran bilim insanlarından oluşan bir ekibi bir araya getiriyoruz.

DUYUM YARATIYORUZ

DUYUM YARATIYORUZ

Duyuları uyandırarak, duyumlar yaratıyoruz. Uzun ömürlü hatıralar bırakmak ve insanların hayatlarına daha fazla şiir getirmek için çalışıyoruz. Bu hazineleri değer verdiklerimizle paylaşıyoruz ki sonsuza kadar sevildiklerini bilsinler.

YEREL HAREKET EDİYORUZ

YEREL HAREKET EDİYORUZ

Dünyanın değişmesi gerekiyor ve bunun gerçekleşmesi için hepimizin oynayacağı bir rol var. Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve her gün birlikte çalıştığımız kişilerin bir fark yaratabileceğini biliyoruz. Yerel ölçekte aldığımız aksiyonlar, küresel ölçekte hayatı daha iyi hale getirebilir.

DEĞERLERİMİZ

BİR MARKADAN DAHA FAZLASI

L'OCCITANE 6 değere sahiptir ve bu bağlılığın temelinde değerli dünyamızı korumak ve insana saygı ile yaklaşmak vardır.

Devamını Gör
SÜRDÜRÜLEBİLİR KAYNAK KULLANIMI
L'OCCITANE, kullandığımız malzemelerin en yüksek kalitede olmasını ve mümkün olduğunca sürdürülebilir bir şekilde tedarik edilmesini sağlamak için Korsika'nın ölümsüz tarlalarından Provence'ın lavanta tarlalarına kadar 130'dan fazla Fransız çiftçi ve 10.000 toplayıcıyla doğrudan çalışır.
ARAŞTIRMA VE YENİLİK
Etkili doğal kozmetik ürünleri üretebilmek için doğayı gözlemlemenin anahtar olduğuna inanıyoruz ve gözlemlerimizle araştırmalarımıza yön veriyoruz. L’Occitane olarak Provence’ın kalbinde, Monasque şehrinde ileri teknoloji araştırma laboratuvarımızda çalışmalarımıza büyük yatırımlar ayırıyoruz. 11 laboratuvarda 100 araştırmacıdan oluşan bir takım ile moleküler biyolojiden bitki özünü alma ve analitik kimya gibi konular üzerinde yoğunlaşıyoruz.