Hediye Sanatı

L'Occitane'dan Hediye Sanatı

40 yıla aşkın bir süredir L'occitane kendini doğal içeriklerden meydana gelen en kaliteli kozmetik ürünleri ile zarif ve özenle yapılmış hediyeler sunmaya adamıştır. Size özel olarak sunulan ücretsiz paketleme servisimiz ve ürünlerimizi test etmek için verilen örneklerimiz gibi ayrıcalıklı servislerimizden yararlanabilmeniz için sizi L'occitane'in eşsiz hediye deneyiminde yer almaya davet ediyoruz.

BİRİNCİ SINIF HEDİYE PAKETLEME

ÖZEL HEDİYE PAKETLEME SEÇENEKLERİ

Sevdikleriniz için özel bir hediye arıyorsanız, siparişinizi şık hediye seçeneklerimizle tamamlayın. Ödemeniz sırasında “Alışveriş Sepetim” sayfasının altında bulunan Hediye Servisi seçeneği ile siparişinizi özel hediye ambalaj seçeneklerimizle hazırlayalım.

Hediyenizi kişiselleştirin

HEDİYENİZİ KİŞİSELLEŞTİRİN

Eşsiz bir hediye için kişisel bir dokunuş ekleyin. Provence’a özel hediye kutusu seçeneklerimizle, hediyenize size özel mesajınızı ekleyerek kişiselleştirin.

Tüm Hediyeler
AYRICALIKLI HEDİYE KARTLARI

AYRICALIKLI HEDİYE KARTLARI

Hayalinizdeki hediyeyi bulamadınız mı? Yakınlarınıza hediye kartlarımızı hediye ederek lüks bir hediye seçimi şansı sağlayabilirsiniz. Fiyat aralığını siz seçin, favori seçimlerini mağazalarımızdan veya internet üzerinden onlar yapsın. Aynı zamanda Karakteristik Hediye Kartı kutumuz ve yazabileceğiniz kişisel mesajınızla hediyenizi daha özel kılabilirsiniz.

Şimdi Al