Immortelle Divine Harmony Cream 4 ml

L’OCCITANE ilk defa Korsika denizinin ve adasının güçlerini  bu özel ciltbakım ürünlerinde birleştirdi;....
> Devamını gör

Ürün Seçimi

Adet

99,00 ₺
 • Sipariş Teslimi
 • İstek listeme ekle
 • Sevginizi paylaşın
 • Sipariş Kodu: 49HC004I16

L'Occitane Paylaşımları

#LOccitane #LoveLOccitane @loccitane_tr

L'Occitane anlarını bizimle paylaş!

Daha Fazlası

Immortelle Divine Harmony Cream 4 ml

AÇIKLAMALAR

L’OCCITANE ilk defa Korsika denizinin ve adasının güçlerini  bu özel ciltbakım ürünlerinde birleştirdi;. Immortelle Millésimée,hiç bir zaman canlılığını kaybetmeyen ölmezotunun bu özel çeşiti, Jania Rubens, sonsuz yenilenme gücüne sahip kırmızı su yosunu ile büyük bir ahenk ile birleşti.Tümüyle gençleşmiş bir görünüme sahip ciltler için; Divine Harmony Cream özellikle cilt dokusu, kırışıklıklar, denge ve dolgunluk üzerinde etkilir.Divine Harmony Cream’in eşsiz formülü cilde hızla geçebilmesi için özel olarak geliştirilmiştir ve cildinize sürdüğünüzde yağ haline geçer. Bu sayede de size eşsiz ve duyumsallık dolu bir an yaşatır. Yüzünüz durgun ve dengeli bir görünüme kavuşur.

KULLANIMI

Yüz ve boyuna göz çevresine gelmeyecek şekilde sabah ve akşamları kullanınız. Kuru ve temiz cilde masaj yaparak uygulayınız. Öncesinde Harmony Divine Serum uygulanması tavsiye edilir.

IMMORTELLE - ÖLMEZ OTU

Ölmez Otu (Immortelle) ebedi çiçek olarak tanınır: koparıldıktan sonra bile asla solmaz. Organik esansiyel yağı eşsiz yaşlanma karşıtı özelliklere sahip aktif moleküller açısından zengindir. On yıldan daha uzun bir süre önce L’OCCITANE Korsikalı Ölmez Otu'nun-inanılmaz yüksek yoğunlukta etkin içerik içeren yegâne çeşit- olağanüstü yaşlılık karşıtı gücünü ortaya çıkartıp patentlemiştir. Cilt için tam bir yaşlanma karşıtı çözüm sunan Ölmez Otu koleksiyonumuzu keşfedin. Immortelle - Ölmez Otu

Yorumlar


MÜŞTERİLERİMİZİN AYRICA BEĞENDİKLERİ


EN İYİ SONUÇ İÇİN BİRLİKTE KULLANIN

 • Bu öğeyi hariç tut
  Immortelle Divine Harmony Cream

  Immortelle Divine Harmony Cream

  99,00 ₺
 • Bu öğeyi hariç tut
  Immortelle Divine Harmony Serum

  Immortelle Divine Harmony Serum

  1.085,00 ₺
  Yorum notu 10 /10 ( 12 değerlendirme)
  Ürünü incele
Ürün seçilmiştir 0 İstek listeme ekle