İmza Parfümünüzü Keşfedin

Çiçek kokuları

PARFÜM AVINA HAZIR MISINIZ?

Arkadaşlarımız ve sevdiklerimiz için, parfümünüzün izi özeldir ve bizi unutulmaz yapar. Provence' dan ilham alan kokularımızdan size en uygun olanı seçip, kişiliğinizi en iyi yansıtan parfümü keşfedin.

BAŞTAN ÇIKARICI

Bilinmez, tanımlanamaz, baştan çıkaran, duyusal ... Eau d’Iparie EDTnin içersinde bulunan cömert şakayık teninizi ısıtan pembe biber ile birleşerek, gül ve sıklamenin çiçeksiliği ile harmanlanıp gizemli Paçuli ve Tütsü ile sizi 1001 gece masallarına götürür.
Şimdi al
Terre de Lumière Eau de Parfum

GURME

Keyfine düşkün olan kişiler, hayatı yaşamaktan ve çevresindeki güzelliklerin tadını çıkarmayı severler. Meraklıdırlar, cömerttirler.. Güneş ışınları ile sarılmış doğayı izlemekten keyif alır ve yaşam enerjini doğadan kazanır. Bu yüzden, Terre de Lumiere Eau de Parfum'e onun bu ihtiyacını karşılar. Bu parfümün yansıttığı ışık ve keyif, ılık, gurme ve taze aromatik notalarından gelir.
Şimdi al
Roses et Reines

ROMANTİK

Zarif ve kendinden emin duruşu, onun idealist doğasını ortaya koyar. Sonsuz ve koşulsuz sevgiye inanan Roses et Reine Eau de Toilette, kadifemsi ve çiçeksi bir koku olarak bilinir. 4 eşsiz gülün birleşiminden oluşan bu parfüm ahududu ve böğürtlen notaları ile belirginleşip, beyaz sedir ve hafif misk kokusuyla romatik bir imza atmanıza yardımcı olur.
Şimdi al
Néroli Orchidée

BÜYÜLEYİCİ

Kadınsı, eşsiz ve büyüleyici..Portakal çiçeğinin canlılığını ve şeftalinin yumuşaklığını, orkide ve irisin saran notaları ile birleşeren Néroli & Orchidée Eau de Toilette karşı konulmaz kadının kokusudur. Bu parfüm, gündüz veya gece çekici, sevimli ve aynı zamanda duygusal bir buketi temsil eder...
Şimdi al
Arlésienne Eau de Toilette

GİZEMLİ

Cüretkar, masum, sevimli ya da tez canlı, gizemli ....Bu çok yönlü kadını mükemmel şekilde yansıtan Arlesiénne parfümü içerdiği değişik aromalar ile yaşam enerjisinin kaynağıdır. Safranın baharatlı ısıtan kokusu, gülün zerafeti ve menekşenin gizemi ile beklenmedik ayrıntıları ortaya döker.
Şimdi al

MELEKSİ

Duygusal ve nazik..... Anlayışlı ve şefkatli..... Her zaman dostlarını ve sevdiklerini dinler.. Tazeleyen bir kokuya sahip olan Cherry Blossom Eau de Toilette bu kadının yansımasıdır... Kiraz ağaçlarının çiçeklendiği dönemden ilham alarak, frenk üzümü,frezya ve amber ile çiçeksi ve narin bir parfüm ile sarmalanmanızı sağlar.
Şimdi al
Thé Vert Eau de Toilette

CÖMERT

Cömert, paylaşımcı, sevdiklerinin hayatını zenginleştiren…Pivione EDT, yoğun notalarıyla kişiyi sararken bahar aylarındaki çiçek bahçesinin koku yoğunluğunu teninizde hissetmenizi sağlıyor.
Şimdi al