INFUSIONS CİLT TEMİZLEYİCİ KOLEKSİYONU

TÜM CİLT TİPLERİ
İster yumuşaklık, ister tazelik arayın, doğru temizleyiciyi bulmak mümkün... Güney Fransa'dan gelen taze bitkilerle formüle edilmiş bu temizleyicilerin her biri, farklı cilt endişelerine özel olarak, sizin cildinize uygun temizleyiciyi bulabilmeniz için tasarlanmıştır!

Hangi Cilt İçin Hangi Temizleyici?

KONFOR İHTİYACI İÇİN ALTIN RENGİ TERCİH EDİN ..

İçeriğinde; Güney Fransa’da yetişen koparıldığında bile solmayan organik ölmezotu ve sakinleştirici etkisiyle bilinen kadife çiçeği esansiyel yağı bulunan Infusions Göz & Dudak Makyajı Temizleyicisi, su geçirmeyen makyajı bile ipeksi formülüyle etkili bir şekilde temizleyerek göz çevresinin rahat ve taze hissetmesine yardımcı olur.

CANLILIK İÇİN, YEŞİLİ TERCİH EDİN!

Güney Fransa’dan elde edilen içeriğinde çinko bakımından zengin olan ve lekelerin görünümünün azaltılmasına yardımcı olan kekik ve cildin daha canlı hissetmesine yardımcı olan salatalık özleri bulunan bu Misellar Su, su geçirmez makyajı dahi derinlemesine temizler, ciltte oluşan sebum & kirleri ciltten temizler, cildinizi günden güne daha ışıltılı yaparken cildinizin canlılıkla parlayan bir görünüm kazanmasını sağlar.

YUMUŞAKLIK VE RAHATLAMA İÇİN PEMBE RENGİ TERCİH EDİN..

Provence’den gelen organik içerikli bal ve incir ile cildin yatışmasına ve korunmasına daha yumuşak, sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Hassas ciltlerde dahil olmak üzere, normalden yağlıya dönük ciltler için uygundur.