{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no", "memberTypes": "Logged Out" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": { "pageType": " Homepage ", "pageBreadcrumb": "Ana Sayfa>" } }
{ "type": "gtmStart" }
SEPETİM
Sepet
ARA TOPLAM
1250
Siparişleriniz Bayram tatili sebebiyle 20.06.2024'de hazırlanmaya başlanacaktır
SEPETİ GÖRÜNTÜLE
1.250 TL ve üzeri alışverişinizde kargo ücretsiz! Siparişleriniz Bayram tatili sebebiyle 20.06.2024'de hazırlanmaya başlanacaktır

İŞE ALIM VE BAŞVURU SÜRECİ & PERSONEL ADAYI KİŞİSEL VERİ BİLGİ METNİ


Şirketimizin misyon, vizyon ve hedefleri doğrultusunda açık, objektif işe alım süreci ile kurum kültürüne uygun temel yetkinlikler ve pozisyona uygun özel yetkinlikler doğrultusunda seçilmiş en yetenekli kişilerin bizimle çalışmasını hedefliyoruz.Firmamız, İnsan Kaynakları uygulamalarıyla da çalışanlarımızın hayatlarını değiştiriyor. İşe alım süreçlerimizde fonksiyonel yetkinliklerin yanı sıra markamızın değerlerini oluşturan .yetkinliklerini de değerlendiriyoruz.

Bu değerler  ile çalışana, gelişebileceği, mutlu bir şekilde çalışabileceği ve bu yüzden bağlılık kültürünün yüksek olduğu bir ortam sağlıyoruz. Bu ortama uyum sağlayacak arkadaşlarla çalışmak istiyoruz.

Şirketimize iş başvurularınızı, güncel özgeçmiş bilgilerinizi ileterek, ik@loccitane.com.tr adresine e-posta ile yapabilirsiniz.

Şirketimizin açık pozisyonlarına başvuran adaylarla insan kaynakları ve pozisyonun ilgili yöneticilerinin katıldığı en az iki görüşme yapılır. Pozisyonun niteliğine göre adaylara farklı değerlendirme süreçleri uygulanır. Bu değerlendirme ve görüşme sürecini olumlu olarak tamamlayan adaylara İnsan Kaynakları Departmanı tarafından iş teklifi yapılır. Görüşmeler sonucunda mevcut pozisyonda olumlu değerlendirilemeyen adaylara teşekkür edilir ve başvuruları başka pozisyonlarda değerlendirilmek üzere altı ay boyunca veritabanında saklanır.

Palmiye Kozmetik Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. (ŞİRKET) İnsan kaynakları süreçlerinin yönetimi ve personel temini için, ik@loccitane.com.tr e mail adresi üzerinden, adaylar tarafından yüklenen özgeçmiş belgeleri almakta ve bu belgeler üzerinde yer alan genel nitelikli kişisel verileri işlemektedir.  İşbu aydınlatma metni bu hususta personel adaylarını bilgilendirmek için hazırlanmıştır. ŞİRKET, web sayfası üzerinden elektronik ortamda doğrudan sizlerden aldığı iş başvurularında yer alan kişisel verileri; (Kimlik(Ad-Soyad-Yaş), İletişim(Adres, telefon, e-posta), Eğitim, Meslek, Askerlik Durumu, Özgeçmiş üzerinde yer alan Fotoğraf )

- Personel temini ve aday havuzu oluşturulması

- Çalışan adayı başvuru, seçme ve yerleştirme süreçlerinin yönetilmesi

- İleride doğabilecek uyuşmazlıklarda delil olarak kullanılması,

- İnsan Kaynakları operasyonlarının yürütülmesi,

amaçlarıyla sınırlı olarak ve kanunlarda öngörülen işleme şartına dayalı olarak bir hakkın tesisi, bir sözleşmenin kurulması ve haklarınıza zarar vermemek kaydı ile meşru menfaatlerimiz hukuki gerekçelerine dayanılarak; şirketimiz tarafından işlenebilecek ve kurumsal/franchise şubelerimize aktarılabilecektir. 

Şirketimizle paylaşılan kişisel veriler, franchise ilişkisi içinde olduğumuz mağazalarımıza, hukuki uyuşmazlıkların giderilmesi veya ilgili mevzuatı gereği talep halinde adli makamlara veya ilgili kamu kurumlarına aktarılabilecektir. 

Özgeçmiş belgenizde Sağlık, Sabıka Kaydı, Dernek/Vakıf üyeliği, Din bilgisi, Siyasi Düşünce gibi özel nitelikli kişisel verilerinize kesinlikle yer verilmemesi gerekir. ŞİRKET web sitesi ve e posta adresi üzerinden aldığı başvurularda bu tür verileri işlememektedir. İş görüşmesine çağrılarak tarafınıza iş başvuru formu doldurtulması veya işe alınmanıza karar verilmesi durumunda Sağlık ve Sabıka kaydından ibaret özel nitelikli kişisel verileriniz talep edilebilecek ve bu kapsamda açık rızanız istenebilecektir. Özgeçmiş belgenizde bildireceğiniz referanslarınıza ait veriler için her türlü aydınlatma ve gerekli ise açık rıza alma sorumluluğun sizin üzerinizde olduğunu hatırlatırız.

Adaylar, 6698 sayılı Kanunun “ilgili kişinin haklarını düzenleyen” 11 inci maddesi kapsamındaki taleplerini, “Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğe” göre ŞİRKET’in nin aşağıda belirtilen posta  adresine veya kvkk@loccitane.com.tr  e-posta adresine yazılı olarak iletebilirler. Detaylar KİŞİSEL VERİ GİZLİLİĞİ POLİTİKASINDA mevcuttur.

Palmiye Kozmetik Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. (VERİ SORUMLUSU)

ADRES: Esentepe Mah. Matbuat Sk. No: 31/1 Şişli / İstanbul

TELEFON: 02122458595

MERSİS: 0720051198000129