{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no", "memberTypes": "Logged Out" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": { "pageType": "Homepage", "pageBreadcrumb": "Ana Sayfa>" } }
{ "type": "gtmStart" }
SEPETİM
Sepet
ARA TOPLAM
1250
Siparişleriniz Bayram tatili sebebiyle 20.06.2024'de hazırlanmaya başlanacaktır
SEPETİ GÖRÜNTÜLE
1.250 TL ve üzeri alışverişinizde kargo ücretsiz! Siparişleriniz Bayram tatili sebebiyle 20.06.2024'de hazırlanmaya başlanacaktır

Kokuları Anlama

Hangi tür parfümleri tercih edersiniz? Kokunuzu nasıl kullanırsınız? Doğru kokuyu bulma süreci, kokuyu anlamakla başlar. Parfümler, zamanla açılan 3 set notaya sahip olarak tasarlanmıştır ve her biri parfümünün kendine özgü kokusunu oluşturur. Hangi tür parfümlerin size uygun olduğunu öğrenmek için daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Koku Notaları

Parfümler, her birinin kendine özgü kokusunu oluşturmak için zaman içinde açılan 3 set notaya sahip olarak tasarlanmıştır... Normalde bir koku piramidinin şeklinde tasvir edilen üç not vardır:

- İlk olarak, koku notalarının Üst Notalarını koklarsınız, bunlar parfümünüzün ilk izlenimini bilgilendirmede anahtardır.
- Orta Notaları - bunlar parfümün ana gövdesini oluşturur ve üst notalar dağıldıkça canlanır.
- Son olarak, Alt Notalar, parfümün kalıcı izlenimini oluşturmak için zenginlik ve derinlik katar.

Loccitane

Eau de Cologne

En taze ve en hafif koku formülüyle başlayarak, bir Eau de Cologne genellikle aromatik bileşiklerin yaklaşık %3 konsantrasyonunu içerir ve cildi nazikçe birkaç saat boyunca kokulandırır - çok doğal ve hafif bir son katman için mükemmeldir.
Loccitane

Eau de Toilette

Eau de Toilette formülü genellikle aromatik bileşiklerin yaklaşık %10 konsantrasyonunu içerir, bu da taze, zarif ve nazik bir son katmanla 4-6 saatlik bir kullanım süresi sağlar.
Loccitane

Eau de Parfum

Eau de Cologne ve Eau de Toilette parfüm seçeneklerinden daha güçlü olan Eau de Parfum, aromatik bileşiklerin yaklaşık %15 konsantrasyonuna sahiptir ve sonuç gerçekten etki bırakacak daha cesur, daha yoğun bir son katman olur, ayrıca 8-12 saatlik daha uzun bir kullanım süresi sağlar.

Parfüm Nasıl Uygulanır

Bilek Bölgesine Sprey Yapın

Bileklerinizi birbirine sürterek kokunun üst notalarını matlaştırabileceğinden, bileklerinizi ovuşturmaktan kaçının ve kokunun üst notalarının daha hızlı buharlaşmasına neden olabilir. Sadece püskürtün ve ardından kokunun gerçek karmaşıklığının bir araya gelmesi için kokunun yerleşmesine izin verin.
Parfümünüzü nabız noktalarınıza (vücudunuzun damarlarının cilde daha yakın olduğu bölgeler, bu nedenle daha fazla sıcaklık yayılır) uygulamak, kokunun daha hızlı şarkı söylemesine ve gelişmesine olanak tanır. Bilekleriniz, boyun, dirsek içleri, kulak üstü arkası ve hatta dizlerinizin arkası.
Ek Tavsiye: Cildinizi nemli tutun. Nemli cilt aslında kokuyu daha iyi korur, çünkü kuru cilt üzerinde kokular daha hızlı buharlaşır. Parfüm, cildinizin duş aldıktan sonra hafif nemli olduğu zaman en iyi uygulanır.