Kurumsal Hediyeler

L'OCCITANE KURUMSAL HEDİYE PROGRAMINA HOŞGELDİNİZ.

Sizi L'Occitan'ın kurumsal hediye koleksiyonunu yakından tanımaya davet ediyoruz.
Eğer, lüks, doğadan ilham alınmış, yaratıcı ve talebiniz üzerine oluşturulmuş özel hediyeler arıyorsanız, ihtiyacınız olan herşeyi L'Occitane'da bulabilirsiniz.
L'Occitane ürünleri %100 doğal ve güçlü esansiyel yağlardan üretilmiştir. Bu alandaki uzmanlığımız mükemmelleşmiş olup, kullanmış olduğumuz içeriklerin doğası cilt, vücut bakımı, parfüm ve ev kokuları üretmemizi sağlamıştır.

Geniş ürün serilerimizden, herkese uygun yaratıcı bir hediye çözümü bulacağınıza emin olabilirsiniz. L'Occitane ürünleri, her zaman ev ya da ofis, kadın ya da erkek için uygun olabilecek, yeni ve heyecan verici fikirler sunar. Her bir hediye özenle ve en güzel şekilde paketlenir ve size özel bir mesajla sunulabilir.
Kurumsal bir organizasyon, müşterileriniz için hediyeler, hediye sepetleri, hedef toplantıları, çalışanlarınız için hediyeler, satış toplantıları, yılbaşı, bayram gibi özel günlerde her türlü kurumsal hediye talebinize satış ekibimiz size en iyi hizmeti sunmaktan memnuniyet duyacaktır.

Size en yakın konu uzmanı ile iletişime geçmeniz üzere, lütfen 08:30-18:00 saatleri arasında 0(533)521 38 12, numaralı telefondan bizlere ulaşın.

L'Occitane Kurumsal Hediye Programı ile ilgili daha fazla bilgi için aşağıdaki formu doldurarak bizlere gönderiniz, L'Occitane temsiilcimiz talebinizi hızla yanıtlayacaktır.
Gönder