L’OCCITANE özel ayrıcalıklar

“Provence Beauty Club” kart nedir?

İlk alışverişinizden itibaren L’OCCITANE mağazalarından veya internet sitesinden yapacağınız tüm alışverişlerde HEDİYE PARA PUAN biriktirme ve kullanma imkanını sunan, bunun dışında dönemsel olarak farklı avantajlar sunan bir sadakat programı.

Hediye Para Puan, yapacağınız alışveriş tutarının %5’i kadar hediye para puanı biriktirme ve alışverişlerinizde kullanma imkanıdır.

Kazanılan Hediye Para Puanlar bir sonraki takvim yılının 31 Aralık tarihine kadar geçerlidir.

Indirim ve kampanya dönemlerinde yapacağınız alışverişlerden Hediye Para Puan kazanılamaz.

Hediye Para Puanlar sadece L’Occitane mağazalarında ve www.loccitane.com.tr’den yapacağınız alışverişlerinizde geçerlidir.

Web Sitesinden ilk kez yapacağım alışverişte “Provence Beauty Club” kart sahibi nasıl olabilirim?

İlk kez yapacağınız web alışverişinizin teslimatı sırasında Beauty Club kartınız, siparişinizle beraber adresinize teslimat yapılacaktır.

“Provence Beauty Club” kart ya da “Provence Beauty Club Exclusive” kartımdaki puanlarımı web sitesi siparişlerimde nasıl kullanabilirim?

Ödeme Seceneği sayfasına geldiğinizde Fatura & Teslimat seçeneğinde yorumlar kısmına ödemenizde Beauty Club kartınızdaki puanları kullanmak istediğinizi belirterek, bir sonraki aşamada Ödeme Şeklinizi Seçiniz sayfasında Kapıda Ödeme Seçeneği ile alışverişinizi puanlarınızı da kullanarak tamamlayabilirsiniz. Alışverişinizde kullandığınız para puanlarınız, kapıda ödemeniz sırasında tutara yansıtılacaktır.

Web sitesinden yapacağım alışverişlerde “Provence Beauty Club” kartıma hediye puan işlenecek mi?

Alışverişlerinizde herhangi bir promosyonlu set ve/veya hediye ya da kampanya indirimi yoksa puan kazanımınız online alışverişlerinizde de geçerlidir.

“Provence Beauty Club” kartımı alışverişlerim sırasında yanımda bulundurmalı mıyım?

Kartınıza ait tüm uygulamalar fiilen yanınızda olmaması durumunda da geçerlidir. Mağazalarımızda cep telefonu bilgilerinizi paylaştığınızda, kartınıza tanımlı avantajlardan faydalanabilirsiniz.

"Provence Beauty Club Exclusive” kart ayrıcalıkları nelerdir?

Tüm "Provence Beauty Club Card" avantajları "EXCLUSIVE CARD" için de geçerlidir. Ayrıca, Exclusive Card sahipleri yapacakları tüm alışverişlerde %15 Para Puan ayrıcalığına sahiptir.

Nasıl Provence Beauty Club Exclusive kart sahibi olabilirim?

"Provence Beauty Club EXCLUSIVE” kart sahibi olabilirsiniz!

"Provence Beauty Club kart sahibi olarak, kart açılım tarihiniz itibari ile, son 18 ay içerisinde yapacağınız alışveriş tutarı 4000 TL ve üzeri olduğu takdirde "Provence Beauty Club EXCLUSIVE “ kart ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayacaksınız.

Doğum Günü İndirimimden Nasıl Faydalanabilirim?

Doğum günü ayınızda yapacağınız tek bir alışverişte geçerli %15 İNDİRİM!

Doğum günü ayrıcalığı, doğum günü ayınız içerisinde herhangi bir gün yapacağınız tek seferlik alışverişte geçerlidir.

Doğum günü ayrıcalığı sadece L’Occitane mağazalarında ve www.loccitane.com.tr’den yapacağınız alışverişlerinizde geçerlidir.

Doğum günü ayrıcalığı aynı dönemde uygulanan diğer indirimlerle ve kampanyalarla birleştirilemez.

Hoşgeldiniz İndirim Uygulaması

L’Occitane ürünlerini daha yakından tanıyabilmeniz için,
L’Occitane mağazalarından ya da loccitane.com.tr adresinden yapılan Beauty Club Kartlı ilk alışverişi takip eden günde müşterinize  60 gün boyunca geçerli %15 indirim tanımlanır.
Bu %15 oranındaki indirim alışverişinizden sonraki gün itibariyle  60 gün boyunca yapacağınız ilk alışverişinizde tek bir faturada geçerlidir.

*İlk siparişiniz ile aynı gün uygulanmaz.
**Hoşgeldiniz indirimi ayrıcalığı aynı dönemde uygulanan diğer indirim, kampanya ya da promosyonlarla birleştirilemez.

Hoşgeldiniz İndirimimi internet sitesinden nasıl kullanabilirim?

Faturanız hazırlanırken indiriminiz faturanıza yansıtılacaktır.,
Online Kredi kartı ödeme ile verilen siparişlerde; faturalama işleminden sonra Hoş geldin indiriminden oluşan fark Kredi Kartınıza iade edilir.
Havale/Eft ödeme ile verilen siparişlerde; faturalama işleminden sonra Hoş geldin indiriminden oluşan fark Banka hesabınıza iade edilir.
Kapıda ödeme ile verilen siparişler için; kapıda yapılacak tahsilatı Hoş geldin indirim tutarı düşülmüş olarak belirlenir.

Ücretsiz Cilt Bakım Günlerinden Nasıl Haberdar Olabilirim?

Ücretsiz Cilt Bakım Günleri L’Occitane tarafından belirlenen tarihlerde, L’Occitane mağazalarında gerçekleşmektedir. L’Occitane Güzellik Danışmanları, Ücretsiz Cilt Bakım Günleri için sizi arayıp davet edecek ve randevu gününüzü belirleyecektir.

Özel cilt bakım günleri haricinde de dilediğiniz mağazamızda dilediğiniz zaman ücretsiz cilt bakımı yaptırabilirsiniz. Herhangi bir yoğunluğa denk gelmemek adına telefonla randevu da alabilirsiniz.