Lavender Scented Candle - Lavanta Kokulu Mum

Lavanta Kokulu Mum’unuz yanarken kendinizi Provence’ın yüksek tepelerinde hissedeceksiniz. Lavanta esansiyel yağları ile bu mum, evinizde sakin ve...
> Devamını gör

Ürün Seçimi

Adet

146,00 ₺
 • Sipariş Teslimi
 • Sevginizi paylaşın
 • Sipariş Kodu: 26BG100L15

AÇIKLAMALAR

Lavanta Kokulu Mum’unuz yanarken kendinizi Provence’ın yüksek tepelerinde hissedeceksiniz. Lavanta esansiyel yağları ile bu mum, evinizde sakin ve yumuşak bir atmosfer yaratacak. Dekoratif metal kutusunun içinde, eviniz için olduğu kadar hediye etmek için de ideal!

KULLANIMI

Mumun ömrünü uzatmak için,

Mumu yakmadan önce elinizle düzeltin, ve yakmadan önce 5mm.lik kısmını her defasında kesin. Mumu her yaktığınızda sıvı mum birikintisi kabın kenarına varıncaya kadar yanmasını sağlayın.


Alınması gereken tedbirler: Yanan mumun yanından ayrılmayın.  Isıya dayanıklı bir yüzeye yerleştirin. Çocuklardan ve evcil hayvanlardan uzak tutun. Uzun süre yanan mumun kutusu çok sıcak olabilir.  Arka arkaya 4 saatten fazla yakmayın. Mum yanarken hareket ettirmeyin. Erimiş haldeyken cam ile temasından kaçının.
EV KOLEKSIYONU

Akdeniz geleneğinde misafirleri bir koku bulutuyla karşılamak çok zarif bir misafirperverliğe işaret eder. En kaliteli Provencal içeriklerden yaratılan koku seçeneklerimiz evinizin sımsıcak ve yatıştırıcı kokularla hafifçe koulandırılmasını sağlar. Ev Koleksiyonu

İÇERIKLER

PARAFFIN - ISOPROPYL PALMITATE - PARAFFINUM LIQUIDUM/MINERAL OIL - PARFUM/FRAGRANCE - LAVANDULA ANGUSTIFOLIA (LAVENDER) OIL - LINALOOL - COUMARIN - EUGENOL - CITRONELLOL - GERANIOL - LIMONENE - CITRAL.

Yorumlar


MÜŞTERİLERİMİZİN AYRICA BEĞENDİKLERİ


EN İYİ SONUÇ İÇİN BİRLİKTE KULLANIN

 • Bu öğeyi hariç tut
  Lavender Scented Candle - Lavanta Kokulu Mum

  Lavender Scented Candle - Lavanta Kokulu Mum

  146,00 ₺
 • Bu öğeyi hariç tut
  Lavanta Bahçesi Oda Kokusu Ekonomik Yedek

  Lavanta Bahçesi Oda Kokusu Ekonomik Yedek

  101,00 ₺ Ürünü incele
Ürün seçilmiştir 0