{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no", "memberTypes": "Logged Out" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": { "pageType": "Homepage", "pageBreadcrumb": "Ana Sayfa>" } }
{ "type": "gtmStart" }
SEPETİM
Sepet
ARA TOPLAM
1250
Siparişleriniz 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
SEPETİ GÖRÜNTÜLE
1.250 TL ve üzeri alışverişinizde kargo ücretsiz!

L'Occitane Üyelerine Özel Ayrıcalıklar

L'Occitane Üyelerine Özel Ayrıcalıklar

Hoş Geldin Kampanyası / 250 TL Hediye Çeki Uygulaması

L’Occitane mağazalarından veya loccitane.com.tr adresinden yapacağınız 750 TL ve üzeri ilk alışveriş sonrası 250 TL Hediye Çeki kazanırsınız.* 250 TL Hediye Çeki alışverişinizden sonraki gün itibariyle geçerli olup, 60 günlük süre içerisinde yapacağınız ilk alışverişinizde tek bir faturada geçerlidir.** Hediye çeki tarafınıza email ve SMS yolu ile iletilir.
*Hoş Geldin Hediye Çeki ilk siparişiniz ile aynı gün uygulanamaz ve geçerlilik süresi 60 gündür.
**Hoş Geldin Hediye Çeki aynı dönemde uygulanan diğer indirim, kampanya ya da promosyonlarla birleştirilemez. Fiyat avantajlı setler, indirimli ürünler, bağış mekanizmalı ürün ya da setler bu kampanyaya dahil değildir.

ALIŞVERİŞE BAŞLAYIN

Doğum Günü İndirimi Uygulaması

Doğum günü ayınızda yapacağınız tek bir alışverişte geçerli %15 Doğum Günü İndirimi!

Doğum günü indiriminiz, L’Occitane mağazalarından veya loccitane.com.tr adresinden, doğum ayınız içerisinde herhangi bir gün yapacağınız tek seferlik alışverişte geçerlidir.*

*Doğum günü indirimi uygulaması ilk alışverişinizde geçerli değildir. Bu indirim aynı dönemde uygulanan diğer indirim, kampanya ya da promosyonlarla birleştirilemez. Fiyat avantajlı setler, indirimli ürünler, bağış mekanizmalı ürün ya da setler bu kampanyaya dahil değildir. 

Doğum günü indiriminden yararlanabilmek için cep telefonu bilgilerinizin sistemde kayıtlı olması gerekmektedir.

ALIŞVERİŞE BAŞLAYIN

Ücretsiz El ve Cilt Bakımı Uygulaması

İnternet sitemizden alacağınız randevu ile seçtiğiniz herhangi bir mağazamızda ücretsiz el veya cilt bakımı yaptırarak ürünlerimizi deneyimleyebilir ve uzmanlarımız tarafından yapılacak konsültasyon ile cildiniz için en doğru ürünleri keşfedebilirsiniz.

Uzmanlarımız öncelikle cildinizi analiz ederek ürünleri cildinizde deneyecek ve konsültasyon ardından uygun deneme boy ürünleri vererek takibini sağlayacaktır. Bu hizmetimiz ücretsiz olarak verilmektedir. 

RANDEVU ALIN

Hediye Para Puan Uygulaması

L'Occitane mağazalarından veya loccitane.com.tr adresinden yapacağınız İlk alışverişinizden itibaren her alışverişte Hediye Para Puan kazanma ve kullanma imkanı kazanırsınız.

Hediye Para Puan, harcadığınız tutarın %5'i kadar kazanılır ve alışverişlerinizde kullanılabilir.* Kazanılan Hediye Para Puanlar bir sonraki takvim yılının 31 Aralık tarihine kadar geçerlidir. 

*İndirim ve kampanya döneminde yapacağınız alışverişlerde Hediye Para Puan kazanılamaz. Hediye Para Puanlar sadece L'Occitane mağazalarından veya loccitane.com.tr adresinden yapacağınız alışverişlerde geçerlidir. Para puanlarınızın tamamını internet sitemizde kullanabilirsiniz. Mağazalarımızda para puan kullanımı için ise puan tutarının minimum 2 katı alışveriş yapmanız gerekmektedir.

ALIŞVERİŞE BAŞLAYIN

L'Occitane Exclusive Üyelik Uygulaması

Üyelik tarihiniz itibari ile, son 18 ay içerisinde yapacağınız alışveriş tutarı 30.000 TL ve üzeri olduğu takdirde "L'Occitane Exclusive Üye" ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

L'Occitane Exclusive Üye olarak yapacağınız tüm alışverişlerde harcadığınız tutarın %15'i kadar Para Puan kazanırsınız.* Kazanılan Hediye Para Puanlar bir sonraki takvim yılının 31 Aralık tarihine kadar geçerlidir. 

*İndirim ve kampanya döneminde yapacağınız alışverişlerde Hediye Para Puan kazanılamaz. Hediye Para Puanlar sadece L'Occitane mağazalarından veya loccitane.com.tr adresinden yapacağınız alışverişlerde geçerlidir. Para puanlarınızın tamamını internet sitemizde kullanabilirsiniz. Mağazalarımızda para puan kullanımı için ise puan tutarının mnimum 2 katı alışveriş yapmanız gerekmektedir.

ALIŞVERİŞE BAŞLAYIN