OMY'NİN RENKLİ DÜNYASI İLE ŞEHRİ ELE GEÇİRİN!

En Sevdiğiniz Yerin Fotoğrafını Çekin, instagram hikayenizde paylaşın, Rengarenk Shea Colorful Keşif Setimizi Kazanma Şansına Sahip Olun!

Rengarenk Shea Colorful Keşif Seti Çekiliş Koşulları

1. Çekilişimiz https://www.instagram.com/loccitane_tr/?hl=tr Instagram hesabı üzerinden gerçekleşecek olup, 12.02.2020 tarihinde başlamak üzere (çekiliş tarih aralığı ayrıca 7. Maddede belirtilmiştir) Palmiye Kozmetik Ürün San. Tic. A.Ş tarafından düzenlenmektedir.

2. Çekiliş katılım koşulu şartımızca; 12.02.2020 tarihli instagram postumuzda paylaşılan fotoğraf kriterlerine uyarak, instagram hesabınızda hikaye paylaşılması ve @loccitane_tr hesabımızı ve bir arkadaşını etiketlemesi gerekmektedir. Ayrıca takipçimiz ve etiketlediği 1 arkadaşının da sayfamızı takip etmesi gerekir.

3. 2. Maddede belirtilen koşulları gerçekleştiren katılımcılardan çekilişle Palmiye Kozmetik Ürün San. Tic. AŞ tarafından 1 şanslı kişi seçilecektir. Çekilişte kazanan 1 kişi’ye ve 1 arkadaşının ilettiği posta adreslerine ayrı ayrı 1’er adet Shea Colorful Keşif Setimiz gönderilecektir. Bu hediyeler; 12.02.2020 tarihli yarışma için, çekiliş ile kazanan 1 yarışmacının ve etiketlediği 1 arkadaşının instagram üzerinden “direkt mesaj” yolu ile kazanan takipçimize Shea Colorful Keşif Setimiz’dir. Shea Colorful Keşif Setimiz içeriği, OMY boyanabilir kutusu içerisinde 1 ad. OMY Shea Classic Hand Cream 30 ml, Shea Classic Ultra Rich Body Cream 50 ml, OMY Soap 100g, 4’lü boyama kalemidir.

4. Çekiliş sonunda kazanan 1 kişi ve 1 arkadaşı ile Instagram üzerinden “direkt mesaj” yoluyla iletişime geçilecektir. 1 Talihlimizin ve 1 arkadaşının hediyesi, her birinin iletecekleri adrese en geç 19.02.2020 tarihinde kargo yoluyla gönderilecektir.
 
5. Tam ve doğru bilgilerin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, çekilişe katılım tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcı herhangi bir hak iddia edemez. Palmiye Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş katılımcıların çekilişe katılım uygunluğunu doğrulama ve çekilişe katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.

6. Palmiye Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş çekilişle ilgili olarak bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

7. Çekilişimiz 15.02.2020 tarihinde saat 23.59’da sona erecek olup, kazanan 1 talihlimiz ve1 arkadaşı  yine L’Occitane Türkiyenin resmi Instagram hesabında Story yoluyla duyuruluyor olacaktır.
 
8. Çekilişe katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.

9. Çekilişe Palmiye Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez Palmiye Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.

10. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.

11. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

12. Palmiye Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş çekilişe katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

13. Çekiliş sonucunda kazanan 1 takipçimiz ve 1 arkadaşı, isimlerinin Palmiye Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş Instagram sayfası aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.

14. Çekilişe katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Palmiye Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş çekiliş Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

15. Çekiliş kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Palmiye Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.

16. Çekilişe katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların, çekiliş şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Palmiye Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş tarafından yapılacaktır. Palmiye Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.

17. Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.