Pivoine Sublime Petal Cleansing Oil - Şakayık Temizleyici Yağ 200 ml

Provence'dan gelen gerçek şakayık taç yapraklarıyla oluşturulan bu temizleyici yağ, cildinizin üzerinde kayarken tüm...
> Devamını gör

Ürün Seçimi

Adet

146,00 ₺
  • İstek listeme ekle
  • Sevginizi paylaşın

L'Occitane Paylaşımları

#LOccitane #LoveLOccitane @loccitane_tr

L'Occitane anlarını bizimle paylaş!

Daha Fazlası

Pivoine Sublime Petal Cleansing Oil - Şakayık Temizleyici Yağ 200 ml

AÇIKLAMALAR

Provence'dan gelen gerçek şakayık taç yapraklarıyla oluşturulan bu temizleyici yağ, cildinizin üzerinde kayarken tüm makyaj ve kalıntılarını etkin ve nazikçe temizler, cildinizi yumuşak ve nemli hissettirir. Peony Temizleyici Yağ'ın ince , komedojenik olmayan formülü, kadifemsi dokusu ile cildi ipeksi, pürüzsüz bırakırken cildi gözeneklerine kadar derinlemesine temizler ve sağlıklı ışıltı ile parlayan bir cilt kazandırır. Doğal bitki şekerleri açısından son derece zengin Şakayık özü içeren bu temizleyici yağ cildi nemlendirir, eşit olmayan cilt tonunu düzenler ve cildin ışıltısını arttırır.Sadece mevsimin en iyi çiçeklerinden seçilen taç yaprakları, şakayık tarlaları en büyük ve kadifemsi çiçeklerini verirken, güzelliğinin en üst seviyesinde elle toplanır. Daha sonra enfes doğal kalitesini korumasını sağlayan geleneksel bir yöntemle kurutulur.

PIVOINE - ŞAKAYIK

Bir Akdeniz efsanesine göre tanrılar tarafından çok beğenilen ve kur yapılan Paeonia adındaki güzeller güzeli periyi kıskanan kıskanç bir tanrıça onu bin yapraklı bir çiçeğe dönüştürür: bir şakayıka(peony). O zamandan beri bu güzellik sembolü göz kamaştırıcı renk ve koku gösterisiyle her ilkbaharı aydınlatır. Şakayık (Peony) koleksiyonu her ikisinde de yeşil ferahlığın belirgin olduğu ve Fransa'nın güneyindeki Drome bölgesinden gelen şakayık özü içeren , çiçeksi ve cömert bir parfüm ve eau de toilette sunar. Pivoine - Şakayık

İÇERIKLER

Bir Akdeniz efsanesine göre tanrılar tarafından çok beğenilen ve kur yapılan Paeonia adındaki güzeller güzeli periyi kıskanan kıskanç bir tanrıça onu bin yapraklı bir çiçeğe dönüştürür: bir şakayık çiçeğine(peony). O zamandan beri bu güzellik sembolü göz kamaştırıcı renk ve koku gösterisiyle her ilkbaharı aydınlatır. Şakayık (Peony) koleksiyonu yeşilin tazeliğini ve Fransa'nın güneyindeki Drome bölgesinden gelen şakayık özü içeren , çiçeksi ve cömert bir koku sunar.

Yorumlar


MÜŞTERİLERİMİZİN AYRICA BEĞENDİKLERİ