Roses et Reines en Rouge Shower Gel - Duş Jeli

Provence’ ın 4 kraliçesinin ideal aşka ulaşmak için duyduğu bu saf ve karşılıksız hisler sadece şiirlerde ve romanlarda karşımıza çıkmıyor....
> Devamını gör

Ürün Seçimi

Adet

36,50 ₺ 73,00 ₺
 • İstek listeme ekle
 • Sevginizi paylaşın

L'Occitane Paylaşımları

#LOccitane #LoveLOccitane @loccitane_tr

L'Occitane anlarını bizimle paylaş!

Daha Fazlası

Roses et Reines en Rouge Shower Gel - Duş Jeli

AÇIKLAMALAR

Provence’ ın 4 kraliçesinin ideal aşka ulaşmak için duyduğu bu saf ve karşılıksız hisler sadece şiirlerde ve romanlarda karşımıza çıkmıyor. Yazdıkları mektuplarda imza olarak kullandıkları kırmızı böğürtlen ile aşılanmış “mükemmel aşkın” sembolü olan kırmızı gülde de (Red Rose) karşımıza çıkıyor.
L’Occitane, gül serisine eklenen özel kolesiyon ürünü Rose et Reines en Rouge duş jeli ile adeta kırmızı gülü (Red Rose) yeniden yaratıyor. Zarif bir kokuya sahip kırmızı gül, kırmızı böğürtlen ile birleşerek aşkın sembolü muhteşem Red Rose duş jeline dönüşüyor.
Cildi nazikçe kokulandırarak temizleyen bu duş jeli cildin pH derecesini etkilemez. Üst notalarında; frenk üzümü, böğürtlen, ahududu ve greyfurt kabuğu ile fark edilebilir bir çiçeksiliğe sahip bu kokunun orta notasındaki gül yaprakları, ağaç kavunu ve şakayık kokuya taze bir meyvemsilik kazandırır. Alt notasındaki kırmızı gül, beyaz misk, sandalağacı ve yabani mersin kokunun tenselliğini arttırır.

KULLANIMI

Nemli cilde dairesel hareketler ile uygulayarak ürünü köpürtünüz devamında durulayınız.

ROSE - GÜL

Provence'ta yetişen güller o kadar güzel çiçek açar ki. Fransa daki parfüm başkenti Grasse bölgesinde yetişen güller aynı zamanda çok geleneksekdir. Gül koleksiyonunda bu gelenekselliği her an yaşamanızı sağlayan; parfümler, vücut bakım ürünleri ve el nemlendiricileri vardır. Rose - Gül

Yorumlar


MÜŞTERİLERİMİZİN AYRICA BEĞENDİKLERİ


Rutininizi tamamlayın

 • Ürün seçildi
  Roses et Reines en Rouge Shower Gel

  Roses et Reines en Rouge Shower Gel

  36,50 ₺ 73,00 ₺
 • Ürün seçildi
  Roses et Reines en Rouge Body Milk

  Roses et Reines en Rouge Body Milk

  58,50 ₺ 117,00 ₺
 • Ürün seçildi
  Roses et Reines en Rouge Eau de Toilette

  Roses et Reines en Rouge Eau de Toilette

  169,40 ₺ 242,00 ₺
0 Ürün seçilmiştir 0 İstek listeme ekle