Badem - l'Occitane

SELÜLİTTEN NASIL KURTULURSUNUZ?

Doğal içerikler kullanarak daha sıkı bir cilde ve daha belirgin hatlara sahip olmanın sırrı Badem, eşsiz tadı ve cildi beslemesi dışında eşsiz sıkılaştırıcı ve yenileyici özelliklere de sahiptir. L’OCCITANE’ın, badem proteini ve badem tomurcukları üzerinde iki önemli patenti bulunmaktadır.

Sıkı ve şekilli bir vücuda kavuşmak için 5 önemli kural

Sıkı ve şekilli - Badem içeriği - l'Occitane
1. Vücudunuza masaj yapın: karın, kalça ve üst bacak bölgesine yoğunlaşın. Masajı yaparken sıkılaştırıcı bir krem kullanmayı ihmal etmeyin. 
2. Duşta peeling kullanın ve bu sayede ölü hücreler ve kirlerden kurtulun.
3. Yağ yakıcı besinler tüketin: kabak, elma, limon, yeşil çay, biber, ananas, brokoli vb....
4. Şekillendirici bir jel kullanarak selülitin görünümünü azaltın.
5. Pürüzsüzleştirici ve hafif dokulu bir krem kullanarak daha pürüzsüz bir cilt ve daha hafif hisseden bacaklara sahip olun.

3 basit adımda selülit görünümünü azaltın

Uyanın ve besleyin - Almond milk concentrate - l'Occitane

Uyandır - Yoğunlaş - Besleyin

Cildinizi Almond Shower Scrub ile uyandırın: Duştayken bu peeling ile cildinize nasikçe masaj yapın. Ezilmiş badem kabukları kiri temizleyecek ve cildi pürüzsüzleştirecektir. Cildiniz yumuşak ve pürüzsüz bir hisse kavuşurken, duştan sonra uygulanacak olan ürünlerin tüm faydasını almaya hazır olacaktır.
Selülitlere yoğunlaşın: Pürüzsüzleştirici ve şekillendirici Almond Delightful Contours jel ile nazikçe cilde masaj yapın ve bu masajda selülitli bölgeleri hedefleyin. 28 günlük düzenli kullanım sonrası cilt gözle görülür şekilde sıkılaşır.
Cildinize iyi bakın: Ultra taze dokulu, sıkılaştırıcı ve pürüzsüzleştirici Almond Beautiful Shape jel krem ile bacaklarınızda taze bir hisse kavuşun!
 

BEKLEDİĞİNİZ SONUÇLAR

Sert görünümlü cilt - Almond shaping delight - l'Occitane
14 gün içinde sonuçları görmeye başlayacak ve 1 ay sonunda sıkı görünümlü cildinizin tadını çıkaracaksınız! Pürüzsüzleştiren ve şekillendiren Almond Shaping Delight: Şekillenen vücudunuzla gurur duyun! : Kullanan kadınların %81i, 28 günün sonunda daha sıkı hissettiklerini bildirdi.* Daha pürüzsüz ve nemlenmiş hisseden bir cildin tadını çıkarın! : Kullanan kadınların %100’ü cildinin anında daha nemli göründüğünü bildirdi.* Almond Beautiful Shape ile: Adımlarınıza hafiflik katın! : Kullanan kadınların %80, bacaklarının 14 günün sonunda daha hafif bir hisse sahip olduğunu bildirdi.** *31 kadın üzerinde 28 gün süren Almond Shaping Delight ürün memnuniyeti testi. **50 kadın üzerinde 28 gün süren, günde iki uygulama yapılan Almond Beautiful Shape ürün memnuniyeti testi.