Shea Baby Yarışma Kuralları

1.Yarışmamız; https://www.instagram.com/loccitane_tr/?hl=tr Instagram hesabı üzerinden gerçekleşecek olup, 28.08.2019 tarihinde Palmiye Kozmetik Ürün San. Tic. A.Ş tarafından düzenlenmektedir.
2. Katılımcılar, Instagram’da bebeğiyle veya çocuğuyla çekilmiş bir fotoğrafı #doğallıklabüyütün hashtag’i ile paylaşarak, yorum kısmına bir anne arkadaşını etiketleyerek yarışmamıza katılacaklardır.
3.Yarışma katılım koşulu şartımızca; yarışmaya katılan takipçilerin Instagram profillerinin açık olması gerekmekte olup, katılımcıların sayfamızı takip etmesi gerekmektedir.
4. Instagram hesabımızda gerçekleşen yarışmamızı eksiksiz bir şekilde yerine getiren katılımcı; Palmiye Kozmetik Ürün San. Tic. AŞ jürisi tarafından seçilecek ve seçilen bu 1 kişiye ve etiketlediği 1 arkadaşına 1er adet Shea Anne Bebek Bakım Seti hediye edilecektir.
5. Yarışma sonunda kazanan talihli ile Instagram üzerinden “direkt mesaj” yoluyla iletişime geçilecektir. Herhangi bir şekilde yaşanacak olan aksaklıklardan Palmiye Kozmetik San. Tic. ve A.Ş sorumlu olmayacaktır.
9. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, yarışmaya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Palmiye Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş katılımcıların yarışmaya katılım uygunluğunu doğrulama ve yarışmaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
10. Palmiye Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve yarışma kapsamında iletilen tüm mobil telefon numaralarına Palmiye Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
11. Yarışmamız; 08.09.2019 tarihinde saat 23.59’da sona ermiş olup, seçilen talihli 09.09.2019 tarihinde @loccitane_tr Instagram sayfasında duyurulacaktır.
12. Yarışmaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
13. Yarışmaya Palmiye Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez Palmiye Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
14. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
15. Kazanılan ödülü değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
16. Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcının hediye gönderimi/kazanımı iptal olur, Palmiye Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş ‘nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
17. Palmiye Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
18. Yarışma sonucunda kazanan katılımcılar, isminin Palmiye Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş sayfası aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
19. Yarışmaya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Palmiye Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş yarışma Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
20. Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Palmiye Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.
21. Yarışmaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Yarışmacıların, yarışma şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Palmiye Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş tarafından yapılacaktır. Palmiye Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
22. Yarışma koşulları ve yarışmaya ait tüm süreçler Palmiye Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş tarafından değiştirilebilir, gerekli koşullar altında Palmiye Kozmetik San. Tic. Ve A.Ş tarafından yarışma iptali gerçekleşebilir. Katılımcılar bu koşulu peşinen kabul eder ve hiçbir hak iddia edemezler.
23. Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.