Shea Intensive Hand Balm – %25 Shea El Kremi 150 ml

Çevresel koşullardan etkilenen (soğuk, havalandırma gibi...) çok kuru ve gergin cildi koryucu bir tabaka oluşturarak sarar ve...
> Devamını gör

Ürün Seçimi

Adet

143,00 ₺
  • İstek listeme ekle
  • Sevginizi paylaşın

L'Occitane Paylaşımları

#LOccitane #LoveLOccitane @loccitane_tr

L'Occitane anlarını bizimle paylaş!

Daha Fazlası

Shea Intensive Hand Balm – %25 Shea El Kremi 150 ml

AÇIKLAMALAR

Çevresel koşullardan etkilenen (soğuk, havalandırma gibi...) çok kuru ve gergin cildi koryucu bir tabaka oluşturarak sarar ve içeriğinde bulunan 25% oranında ki shea yağı ile derinlemesine besler. Bu zengin içerikli krem masaj yaparak uygulandığı andan itibaren el ve tırnaklar tarafından hızla emilir. İçeriğindeki aktif içerikler elleri sakinleştirir, rahatlatır ve yumuşatır. Günlük kullanımda, elleri kuruluktan korur. Shea Intensive Hand Balm iki şekilde kullanılır; günlük kullanımda elinize uyguladığınız kremi masaj yaparak elinizin üstüne, içine ve avuç içlerine uygulayın(haftada 2 defa). Haftalık bakımda ise; özellikle One Minute Hand Scrub'ı uyguladıktan sonra, ellerinize kalın bir tabaka şeklinde uygulayın ve 10 dakika bekletin, sonrasında ürünün fazlasını masaj yaparak yedirin.(haftada 2 defa)

Shea yağı, Sahra’nın aşağısındaki Afrikalı kadınların yüzyıllardır ciltlerini ve saçlarını beslemek ve korumak için kullandıkları doğal bir güzellik kremidir. L’OCCITANE 1980 senesinden beri bu yağı üreten Burkina Faso’lu kadınlar ile sürdürülebilir ve adil ticarete dayalı bir antlaşma yapmıştır. Günümüzde bu antlaşmanın devamlılığı için L’OCCITANE Vakfı sadece kadınlar tarafından kurulan şirketleri değil aynı zamanda kadınların öncülüğünde gerçekleştirilen bir çok okuma-yazarlık , eğitim ve mikro kredi programlarını da destekler.

KULLANIMI

Gün içersinde ihtiyaç duydukça uygulayın. İlk adımda ufak bir parça parmak uçklarında ısıtıldıktan sonra nazikçe avuç içine, ellerin dış kısmına, trınak ve eklemlere dairesel hareketler ile yedirilir. İki dakikalık nazik bir masaj ürünün cildin üst tabakasına ulaşmasını ve cildi hızla rahatlatmasını sağlar.(Günde iki kere)Yoğun Maske olarak kullanımda: Ellerinize kalın bir tabaka halinde uygulayın, cildin yoğun bir şekilde beslenmesi için 10 dakika bekletin, ardından fazlasını masaj yaparak yedirin (Haftada iki kere). Öncesinde One Minute Hand Scrub ı uygulamanız; ürünün hem emilimini hemde etkisini arttırmak için özellikle tavsiye edilir.

SHEA BUTTER - SHEA YAĞI

L'Occitane da, sadece Provence'ta bulunan içerikleri kullanma kuralımız vardır. Ancak bazen özel içerikler için , Shea Yağı gibi, bazı istisnalar yaparız. Burkina Faso'da kadınlar yüzyıllar boyunca ciltlerini ve saçlarını Shea yağı ile korudu ve besledi. Bu yüzden tedarikçilerimiz ile adil ticareti temel alan sürdürülebilir bir zincir kurarak Shea yağının güzellik rituelinize dahil ettik. Shea Butter - Shea Yağı

Yorumlar