• Yeni
  • Ücretsiz Kargo

Solidarity Vanilla Candle - Solidarity Vanilya Kokulu Mum 70 g

Evi hoş bir kokuyla sarar.
Ürün Seçimi
Adet
₺85,00
  • Sipariş Teslimi
  • Sevginizi paylaşın
  • Sipariş Kodu: 01BG070K21
AÇIKLAMALAR
1 Mum = Çocuk yaşta karşılaşılan engellenebilir körlüğü önlemek için 4 Çocuğun ihtiyaç duyduğu 1 yıllık A vitamini*
L'OCCITANE Vakfı'nın desteği sayesinde, vanilya kokulu Solidarity Mumun satışından elde edilen kârın 100%'ü**, UNICEF’in uluslararası düzeyde yürüttüğü çocukluk çağında engellenebilir körlük için A Vitamini takviye programlarına katkıda bulunamaktadır. A vitamini, bir çocuğun bağışıklık sistemi için gereklidir ve bu vitaminin eksikliği, çocukluk çağı körlüğünün önde gelen nedenlerinden biridir.
*Bu rakam, Güney Asya'daki ve Sahra altı Afrika'daki bir çocuğa, ulaşım maliyetleri dahil edilerek, 1 yıl boyunca A vitamini takviyesi sağlamak için ortalama toplam maliyete göre hesaplanmıştır. A vitamini takviyesi fiyatları ülkeden ülkeye değişiklik gösterebilir. A vtamini bağışıklık sistemi için gereklidir. UNICEF, herhangi markayı ya da ürünü desteklemez.
**Vergi, üretim ve nakliye masrafları harici perakende satış fiyatı.
KULLANIMI
Mumu yakın.
EV KOLEKSIYONU
Akdeniz geleneğinde misafirleri bir koku bulutuyla karşılamak çok zarif bir misafirperverliğe işaret eder. En kaliteli Provencal içeriklerden yaratılan koku seçeneklerimiz evinizin sımsıcak ve yatıştırıcı kokularla hafifçe koulandırılmasını sağlar. Ev Koleksiyonu

Yorumlar