{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no", "memberTypes": "Logged Out" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": { "pageType": "Homepage", "pageBreadcrumb": "Ana Sayfa>" } }
{ "type": "gtmStart" }
SEPETİM
Sepet
ARA TOPLAM
1250
Siparişleriniz 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
SEPETİ GÖRÜNTÜLE
1.250 TL ve üzeri alışverişinizde kargo ücretsiz!

Tepeden Tırnağa Bakım Kurtarıcınız: Petit Remedy

Yeni baş ucu ürününüz olmaya aday Petit Remedy Balm'ı sizlere sunmaktan mutluluk duyarız! Tepeden tırnağa bakım imkanı sunan Petit Remedy'nin en az 50 kullanım şeklini size sayabiliriz. Ancak biz sizin daha fazlasını bulabileceğinizi düşünüyoruz. %100 doğal içeriklerden oluşan bu çok kullanımlı Petit Remedy Balm, cildinizi korur, nemlendirir ve rahatlatır. Yüz, dudak, saç, vücut, el & ayak için ideal bir ürün olan bu balm, mineral yağlar ve sentetik içerikler içermez. Metal ambalajı sayesinde plastik kullanımını azaltır ve yeniden kullanılabilir. L'Occitane'ın 4 ikonik içeriği Ölmezotu, Badem, Lavanta ve Shea yağının muhteşem karışımından oluşur.

Cilt Bakım Ürünleriyle Cildinizi Şımartın
Cilt Bakım Ürünleriyle Cildinizi Şımartın

Çantanızın vazgeçilmezi olacak bu balm, çoklu etkisini bir kutuya sığdırdı. -Cildinize ekstra bir nem takviyesi sağlamak için nemlendiricinizden önce veya sonra kullanabilir. -Kayak sırasında cildinizi soğuk ve kuru havanın yarattığı etkilerden korumaya yardımcı olur. -Dağılan rujunuzu düzeltmek için kurtarıcı ürününüz olabilir. -Rujun üstüne üst dudağınızın orta kısmına uyguladığınızda, dudaklarınızın daha dolgun ve çekici görünmesine yardımcı olur. -Soğuk algınlığı ve/veya alerji nedeniyle burun kenarlarında oluşan tahrişli bölgeye uygulandığında, cildi rahatlatır ve sakinleştirir. -Elmacık kemiklerinizin üzerine uyguladığınızda belirginleştirir ve aydınlık bir görünüm verir. -Kaşlarınızın düzgün bir şekilde durmasına yardımcı olur. -Yüz masajının etkisini arttırır; kulak masajı yaparken akapunktur noktalarına uygulanarak stresi azaltarak rahatlatır. -Tıraş sonrası uygulandığında cildi sakinleştirir. -Nemsiz cildi sakinleştirir.

Vücudunuza Uygulayın
Vücudunuza Uygulayın
Zengin içerikli bu ürünün içersinde bulunan esansiyel yağlar, vücut ısınızla cildinizde erir ve hızla emilir. İnce yapısı sayesinde ihtiyaç anında yüzünüze bile uygulanarak nem verecek kadar güçlüdür. - Kuruyan cildinizi nemlendirir. - Cilt gerginliğini gidermeye yardımcı olur. - Vücut kremi olarak bacaklarınıza uyguladığınızda, düzgün bir görünüm verir. - Duştan sonra vücut yağı olarak uygulandığınızda, nemi vücuda hapseder. - Kurumuş diz kapaklarını nemlendirir. - Cilde masaj yaparak uyguladığınızda, yorgun veya ağrıyan kaslarınızı yatıştırmaya ve rahatlatmaya yardımcı olur. - Rahatlatıcı bir kokuya sahiptir. Nabız noktalarınıza uygulayabilirsiniz. - Günlük kullandığınız vücut kreminin öncesinde veya sonrasında kullanabilirsiniz. - Tıraş sonrası cildinize uyguladığınızda, cildinizi sakinleştirmeye yardımcı olur. - Cildinizi kuru havanın etkilerinden korumaya yardımcı olur.
El & Ayak Bakımı
El & Ayak Bakımı
Kullanım yerlerini saymakla bitiremiyoruz, Petit Remedy ellerinizi ve ayaklarınızı korumaya da yardımcı olur. - Ellerinize gece maskesi olarak uyguladığınızda, kuruyan ellerinizi nemlendirir. - Parmaklarınızın ve elinizin soğuktan çatlamasına karşı, yoğun nem veren bir el kremi gibi etkisini gösterir. - Tırnaklarınıza palak bir görünüm verir. - Tırnak kütiküllerinizi nemlendirir ve pürüzsüzleştirir. - Tırnak kütiküllerinizi yumuşatır, manikür sırasında etlerin kolayca itilmesine yardımcı olur. - Pedikür yaparken de benzer şekilde yardımcı olur. - Ojenizin parlak görünümünü uzatmaya yardımcı olur. - Ellerinize masaj yaparken kullanabilirsiniz. - Havanın sert etkilerine karşı ellerinizi korur.
Ayaklarınız için Petit Remedy
Ayaklarınız için Petit Remedy
- Kuruyan ve çatlayan topuklarınızı nemlendirmeye ve onarmaya yardımcı olur. - Ayaklarınıza onarıcı maske olarak uygulayabilirsiniz. - Ayak tırnaklarınıza uyguladığınızda sağlıklı ve parlak bir görünüm verir. - Ayak tırnaklarınızı nemledirip pürüzsüzleştirerek yaz sezonuna hazırlar. - Kuru ayak tabanlarınızı nemlendirir. - Ayak başparmağınızdaki sertleşmiş deriyi yumuşatmaya yardımcı olur. - Ayak nasılarınızı yumuşatmaya yardımcı olur. - Ayak tabanlarınızı pürüzsüzleştir ve nemlendirir. - Yorgun ayaklarınızı dinlendirmek ve rahatlatmak için kullanabilirsiniz.
Ve Daha Fazlası..
Ve Daha Fazlası..
GEZEGENİMİZ İÇİN İster kampta, ister havuz başında, ister günlük yaşantınızda yanınızdan ayırmayacağınız Petit Remedy Balm ile Güney Fransa'nın minik bir parçasını da beraberinizde taşıyacaksınız. Sürdürülebilir tarıma ve bio-çeşitliliğe desteklerimizi, endamik bitkilerin korunmasındaki rolümüzü öğrendikten sonra eminiz Petit Remedy size daha da güzel kokacak. Son bir doğa dostu bilgi daha: Petit Remedy ambalajı tamamen geri dönüştürülebilir!
Her Zaman
Her Zaman
Petit Remedy Balm'ı yıl boyunca, yanınızdan asla ayıramayacağınız yol arkadaşınız olması için tasarladık. Petit Remedy Balm, bahar aylarında,bahçe işlerinden sonra yıpranan ellerinizi koruyacak. Yaz aylarında, sizi kumsal, deniz ve güneşin kurutucu etkisine karşı korurken, havalar soğuduğunda yaz aylarını çağrıştıran kokusu ile tazelik verecek.
Her Yerde
Her Yerde
Petit Remedy Balm, diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi Provence'daki üreticilerimiz tarafından tutkuyla ve ahenkle hasat edilerek elde edilen dört ikonik içerikten oluşur. Esansiyel yağların aromatik kokusuyla Cote d'Azur'un yaz aylarına götürürken, uzak diyarlardaki tarlaların mistik kokularını da size taşıyacak. Petit Remedy Balm, seyahatleriniz sırasında bavulunuzu hafifletecek, çantanıza veya cebinize atıp yola çıkabileceğiniz kurtarıcı ürününüz olacak.