Terre de Lumière Milky Bath - Terre de Lumière Banyo Sütü

Sütlü suyun yumuşaklığına dalın ve kokunun parıltısı sizi sarmalasın.

Terre de Lumière Banyo Sütü, tüm duyular...
> Devamını gör

Ürün Seçimi

Adet

149,00 ₺
  • Sipariş Teslimi
  • İstek listeme ekle
  • Sevginizi paylaşın
  • Sipariş Kodu: 18BL250TL17

L'Occitane Paylaşımları

#LOccitane #LoveLOccitane @loccitane_tr

L'Occitane anlarını bizimle paylaş!

Daha Fazlası

Terre de Lumière Milky Bath - Terre de Lumière Banyo Sütü

AÇIKLAMALAR

Sütlü suyun yumuşaklığına dalın ve kokunun parıltısı sizi sarmalasın.

Terre de Lumière Banyo Sütü, tüm duyular için yeni bir deneyim sunar. Vücudunuzu ve zihnininiz keyiflendirmek için kendinize zaman ayırın. Su ile temasında banyonuzu sütlü ve içerisinde hareket ettikçe renk değiştiren havuza dönüştürün. Gözlerinizi kapatın ve gurme, aromatik notaların Terre de Lumière'e ilham veren manzaraların zihninizde canlanmasına izin verin.

KULLANIMI

Akan ılık suya bir veya iki kapak banyo sütü dökünüz. Banyoya girin ve yaklaşık 10-20 dakika boyunca boynunuza kadar girin. Gözlerinizi kapatın, derin nefes alın ve rahatlayın.

TERRE DE LUMIÈRE

Altın Saatlerin Parfümü.. Gün sona ererken, gökyüzü tutuşurken, altının gölgesi her yeri sarar.. Güzellik, bu an süresince askıya alınır, bu çarpıcı görüntü ulaşabileceği en yüksek yerdedir. Bu, Altın Saatler’dir. En huzurlu hissettiğiniz bu anlar vücudunuzu sararken, ışık tüm duyuları rahatlatır.. Baştan çıkarıcı tutkuların parfümü Terre de Lumiére, mutlak huzur ve derin bir neşe hissettirir. Terre de Lumière hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız > Terre de Lumière

Yorumlar