Vücut & Banyo

 
Yorumlar
Havada taze bademin çiçekleri uçarken, lavantayla dolu bir havuz hayal edin. L'Occitane 'da size Provenceı getiren doğal vücut ve banyo ürünlerinden oluşan bir ürün gamı yarattık. Ruhu ve bedeni temizleyen, rahatlatan, ve canlandıran doğal içeriklerden oluşan bir ürün gamı.

Ağız sulandıran Cedrat sabun tüm gün boyunca size enerji verir. Akşam eve döndüğünüzde uyguladığınız Almond Shower Oil sizi Provencea taşır. Son olarak , yoğun nem veren el kremimiz Shea El Kremi banyo sonrası bakım için mükemmel bir üründür. Tüm bu doğal içerikli ürünlerde duyularınızı uyarmak için esansiyel yağlar ve en kaliteli içerikler bulunur.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Güzellik ipuçları

Ayaklarınıza nasıl bakım yaparsınız

Ayaklarınıza nasıl bakım yaparsınız

Ayaklarınızı gün boyunca sizi taşıyor. Gerçekte ayaklarınız hergün vücut ağırlığınızın iki katını taşıyor. Bu yüzden onlara iyi bakmalıyız. Kadınların %75'i hayatlarının bir noktasında ayak problemi ile karşılaşmaktadır ve ayak ağrısı sırtı veya eklemleri etkilemektedir. Ayaklarınıza hak ettikleri gibi bakım yapın, farkı hissedeceksiniz. Yaz neredeyse gelmek üzere, muhtemelen yepyeni sandaletlerinizi göstermek için can atıyorsunuz. Ancak ayaklarınız nasıl görünüyor? Ayaklarınıza iyi bakın, yoksa yaz güneşi onlara zarar verebilir. Güzel, çarpıcı ayaklara sahip olmak için günlük olarak aşağıdaki bakım ipuçlarını uygulamanız yeterli.
EVDE DUYULARA HİTAP EDEN BİR SPA GÜNÜ İÇİN ÖNERİLER

EVDE DUYULARA HİTAP EDEN BİR SPA GÜNÜ İÇİN ÖNERİLER

Nerede yaşarsak yaşayalım, günlük programın yoğunluğu ve telaşı içinde koşturup dururuz. Hafta sonları ise, sanki iş haftamızın devamı gibidir. Ancak bazen gerçekten de dinlenmeye ihtiyacımız vardır. Bunun içinde kendi evimizden daha iyi bir yer yoktur! Bu durumda neden evinizde kendinize keyifli bir spa deneyimi yaratmıyorsunuz? Kendinizi tazelenmiş ve güçlenmiş hissedeceksiniz. Burada,evde dinlendirici ve duyulara hitap eden bir spa günü geçirmek için bazı öneriler bulacaksınız.