Immortelle Divine Extract Deneme Boyu

5 patentli formülü ile hücre yenilenmesini uyararak cildin gençliğini arttırır.İçeriğinde bulunan konsantre...
> Devamını gör
Ürün Seçimi
Adet
 • Sipariş Teslimi
 • Sevginizi paylaşın
 • Sipariş Kodu: 52DS001I17
AÇIKLAMALAR
5 patentli formülü ile hücre yenilenmesini uyararak cildin gençliğini arttırır.İçeriğinde bulunan konsantre içeriklerin sonucunda yaşlanma belirtilerini tersine çevirmeye yardımcı bu serum, ciltteki elastikiyeti arttırmaya yardımcıdır bu sayede cildin kontürü daha düzgün gözlemlenebilir.Anında: Cildin sıkılığını arttırmaya yardımcıdır. 7 günlük kullanımdan sonra  cildin kontürü daha şekilli görünebilir.

Zaman içinde: Cillteki elastikiyet kaybı azalabilirken, cildin yenilenmesini uyarabilir.Divine serum, tazeleyen , kadifemsi yapısı sayesinde cilt tarafından hızla emilerek sonrasında kullanılan Divine Kremin global bakım etkisini arttırabilir.Dermatolojik olarak test edilmiştir. Komedon yapma ihtimali gözlemlenmemiştir.
KULLANIMI
Serumlar  nemlendirici krem uygulamasından önce tedavinin etkinliğini katlamak amacıyla kullanılır.  Sabah akşam temizleme ve tonik uygulamasının ardından, üründen az bir miktar parmak uçlarında ısıtılarak yüz bölgesinde içeriden dışarı ve yukarı doğru süpürme hareketleri ile uygulanır. Cilt serumu emdikten sonra nemlendirici Divine krem uygulanır. Göz çevresine uygulanmaz.

Yorumlar

EN İYİ SONUÇ İÇİN BİRLİKTE KULLANIN
 • Bu öğeyi hariç tut
  Immortelle Divine Extract Deneme Boyu
  Immortelle Divine Extract Deneme Boyu
 • Bu öğeyi hariç tut
  Immortelle Precious Cleansing Foam - Ölmez Otu Precious Temizleme Köpüğü
  Immortelle Precious Cleansing Foam - Ölmez Otu Precious Temizleme Köpüğü
  Ürün Puanı 9 /10 ( 32 değerlendirme)
  126,40 ₺ 158,00 ₺ Ürünü incele
Ürün seçilmiştir 0